Automaatne mineraalvee pudeli kokkutõmbumisvarruka sildistamise masin

Rakendus

Varrukasüsteem on täisautomaatne kokkutõmbuvate varrukatega märgistamissüsteem kogu keha varrukatega siltide või võltsimisest nähtavate ribade paigaldamiseks ja kokkutõmbamiseks mitmesugustel ümmargustel, ruudukujulistel, ristkülikukujulistel ja ovaalsetel konteineritüüpidel ja kontuuridega või ilma.

Iga varrukasüsteem sisaldab hülsi aplikaatorit, ühte või kahte kokkutõmbuva tunneli moodulit (olenevalt rakendusest), aurugeneraatorit ja roostevabast terasest konveierit konteinerite transportimiseks süsteemi kaudu.

Varrukasüsteemi pakutakse ja müüakse integreeritud süsteemina, et tagada klientidele edukad rakendused.

Automaatne mineraalvee pudeli kokkutõmbumisvarruka sildistamise masin

Automaatse varrukasildiga masin

Sünkroniseeritud ülekanne, kõik ülekandevöö vahetused lõpetatakse kiiresti. Võrreldes traditsioonilise mitmekihilise tüübiga, mille muutmine ja hooldamine vajab kauem kui kuus tundi, on hooldamine lihtne ja hooldamine lihtne, nii et see ei mõjuta tootmist.

Hiinas asuva lõikuri pea tasapinnaline disain, mis kehtib 28 mm kuni 160 mm mahuti kohta. Te ei pea seda kunagi muutma ega siluma. Sellel on ka ainulaadne kerge puutetundlik inimese ja masina ekraan, mis tähendab, et auto otsida saab algselt, samuti on ohutus ja mugavus, mis on teistest kongenergiatoodetest ees.

Topelt kahanev sildi etteandetasand, mõistlik kõrgus, mida on mugav sildi kinnitada; mikroarvuti automaatfiguur, mis väldib seadistamist ja reguleerimist. peate seda ainult kergelt vajutama, silt tuvastab ja tuvastab selle automaatselt. Sildi vahetamine on kiire ja mugav. Pealegi on lõikekoht absoluutselt täpne.

Siltide söötmise seadmed: sünkroniseeritud juhtimine sildi tarnimisel, tarnimisvõime on 90 meetrit minutis, mahusildi toitetasapind on 500 mm, pabertoru siseläbimõõt on 4 ', 8', 10 '. Sildi söötmise konfiguratsioon on stabiilsed, mis võimaldavad märgise täpset pikkust ja stabiilset ja kiiret sildi tarnimist.

Keskmine sammas kehtib samm-sammult ülesvõtte sildi struktuuriga ja kiirus on 150B minutis.

Värskelt kujundatud lõikepea kasutab samm-sammult mootorit, mille kiirus on suur, tegevus täpne, lõikamine korras ja kokkutõmbumine ilus. See disain koos sildiga sünkroniseeritud asukohastruktuuriga võimaldab lõigatud asukoha täpsust 1 mm piires.

Mitmepunktiline hädaseiskamisnupp võimaldab hädaseiskamist tootmise õiges asendis, mis tagas ohutu tootmise.

Automaatne mineraalvee pudeli kokkutõmbumisvarruka sildistamise masin

Auru kahanev tunnel

Erinevate ja ebaregulaarsete ümmarguste pudelite, ruudukujuliste ja lamedate pudelite jms korral on uut tüüpi auru kokkutõmbavat ahju lihtne reguleerida ja hooldada. Sellel on ühtlane kahanemine. Madalrõhulise aurutrumli ja aurutamise viis on ühtlane ja kujundatud õmblusteta toruga. Düüs on jagatud reguleeritavaks kolmeks segmendiks ning iga segmendi kõrgust, asukohta ja auru väljundit saab vastavalt reguleerida. täiuslik kokkutõmbumine. Kogu masin on valmistatud roostevabast terasest, mis säilitab soojust, mis mitte ainult ei hoia põlengut, vaid vastab ka rahvusvahelisele ohutusstandardile. Roostevabast terasest sulatussalv kogub kondenseerunud vett. Kogu masin võtab veekindla kujunduse vastu lihtsa töö ja madala hoolduse mugavus.

Aurugeneraatori omadused

Vesi juhitakse täisautomaatse elektriküttegeneraatori seeriasse lühikese veevarustuse ja vastupidava teenindusega vasest valmistatud kõrgsurvepotentsiaaliga keerispumba abil. Veepaaki kinnitatakse vedeliku taseme ujuv pall, mis kontrollib vee sisselaskeava automaatselt. Töötavat süsteemi kontrollitakse automaatselt. Pärast veevarustuse ja toiteallika ühendamist umbes 5 minutit võib see auru pidevalt välja anda suure tööefektiivsusega.

Seadme peamine tehniline parameeter

ÜksusVarrukate sildistamise masin
Mahutavus150 lööki minutis (põhineb 500 ml-l)
FPYÜle 99,9%
Kogu tootlikkuse efektiivsusRohkem kui 95% (24 tunni arvutamine)
Rakendatav pudeli läbimõõt28mm-125mm
Kohaldatav sildi pikkus30mm-250mm
Rakendatav sildi paksus0,027–0,13 mm
SildimaterjalPVC, PET, PS
Mahumärgise siseläbimõõt≥4 "(101,6 mm)
Mahumärgise välisläbimõõt≤500mm
PingeAC380V, 50Hz, 3-faasiline
sildi varrukatega masina väljund3 kW
Auru kahandamise tunneli väljund0,37KW
Aurugeneraatori väljund18KW
Aururõhk1–8 kg / cm2
Auru õhu tarbimine<25 kg / tunnis
Masina mõõtmedSiltidega varustatud masin: L2000 * W1100 * H2000mm
Kaal750