Purkide sildistamise masin

Purk on tavaliselt klaasist, savist või plastist valmistatud anum, mille maht jääb vahemikku liitriosast paljude liitriteni.

VKPAKis pakume keskkonnasõbralikke ja automaatseid märgistamismasinaid, mis muudavad teie äritegevuse sildi paigaldamise lihtsaks ja taskukohaseks. Meie etikettide aplikaatorid sobivad ideaalselt masonpurgi etikettide jaoks ja pakuvad kiiret, sirget ja täpset sildi pealekandmist kõigele purgis olevale

Klaasi- ja plastpurgide automatiseeritud sildistajad

Parim soovitatav koos VKPAKi pudelimärgistussüsteemiga

Kuigi toote purki pakkimine võib tunduda lihtne. Kuid tootmise alguse ja lõpptoote vahel on lugematu arv tegureid ja valikuid, mille teie klient riiulilt korjab. Teie purustatud toote üks kõige mõjukamaid elemente on selle silt. Ükskõik, kas kasutate klaas- või plastpurke, mõõtu lõigatud või silte rullides - oluline on vaid see, millise mulje te kliendile jätate.

Sellepärast on nii oluline omada oma tootmisprotsessi jaoks usaldusväärset purgimärgistusseadet. Kui otsite sildistajat, mis kohandub teie vajadustega, ületab sanitaarnorme ja rakendab silte iga kord täpselt, olete jõudnud õigesse kohta.

Kaubanduslike purkide sildistamine

Teie kaubanduslike purkide märgistamisel on teil palju võimalusi, eriti toiduainete jaoks. kaks peamist purgisiltide tüüpi on cut-t0-suurused, mis on ühes pidevas lehes ja mida saab lõigata igale vajalikule laiusele. Enamik tootjaid valib eelnevalt lõigatud siltide rulli. See säästab aega ja loob ühtsema ilme. Nende kahe valiku piires on lugematul hulgal silte. Lihtsate projektide jaoks võite kasutada stantsitud silte või riiulil silma paistmiseks metallist silte. Kvaliteedi suurendamiseks võivad sildid olla veekindlad või vinüülist. Sõltumata sellest, millist tüüpi silti te oma purkidele kleebite, kasutage kindlasti kohandatavat, kiiret ja täpset etiketimasinat.

Õige sildistaja valimine

Tööstusklassi märgistusmasinasse investeerimisel tuleb arvestada paljude teguritega. Kuid protsess ei pea olema keeruline. Kui teate, mida vajate, pöörduge hinnapakkumise saamiseks meie sõbraliku meeskonna poole. Pakume laias valikus masinaid ja oleme rahul teie konkreetsete vajadustega. Kui uurite endiselt, milline märgistuslahendus sobib teie ettevõttele, aitame meelsasti. Lisateabe saamiseks võtke meiega ühendust juba täna!

Kui vajate purgisildistamise lahendust, pakub VKPAK teie nõuetele vastamiseks järgmisi tooteid