Lameda pudeli sildistamise masin

Täisautomaatne lameda pudeli märgistamise masin sobib kasutamiseks mitmesugustes toodetes, näiteks paberkarp, viilutasku, paberiviil, papp ja raamatute sildid jne. Võib kasutada ka erinevate kattemehhanismide lisamist ja kasutamist toodete pindade märgistamiseks, mille pinnad kipuvad olema siledad. Selle tööprotsessi integreeritud töö on järgmine:

Esiteks, märgistamist ootavad tooted pannakse või tarnitakse käsitsi, kaardilõikamismasina või vooluliini ühendamise teel. Ja konveierilint tarnib tooteid ja parandusmehhanism nagu lati juhtimine paneb need paika. Parandatud tooted läbivad konveieri koos konveierilindi ajamisega. Pärast seda, kui induktiivpool on signaali saanud, saadab ta sõnumi programmi salvestusruumi, mis võtab signaali vastu signaali, et juhtida märgistust, realiseerides märgistuse funktsiooni. Pärast märgistamist kaetakse tooted kattemehhanismi kaudu uuesti märgisega. Sel ajal viiakse kogu kattesildi protsess lõpule. Märgisega tooteid saab kokku koguda.

Selle külgkleebise märgistamise masina / lameda pudeli sildistaja masin on väga kasutajasõbralik ja väga vastupidav. See sobib väga hästi ees, taga ja küljel siltide paigaldamiseks; lamedatest, ovaalsetest, ruudukujulistest, ümmarguse kujuga anumatest. Lisaks on selle kaasaegse lameda pudeli märgistamisseadme maht kuni 100 etiketti minutis, lähtudes etikettide ja toodete kujust ja suurusest. Märgistamiskiirus sõltub ka toote stabiilsest liikumisest masinakonveieril suurema kiirusega. Sellel automaatsel, vertikaalsel ja lineaarsel masinal on toote joondussüsteem, mis on sünkroniseeritud ülemise kinnitusrihma süsteemiga. See sisaldab isegi uusimat mikroprotsessoriga juhitavat etikettide väljastussüsteemi ning ainulaadset märgistuste ja toodete tuvastussüsteemi. See mitmeotstarbeline lameda pudeli sildistamise masin vastab tegelikult paljude kasutajate erinevatele nõudmistele kaasaegsete pakendite jaoks. See on väga kiire, täpne, tõhus ja kauakestev varustus. Lihtsalt kasutatav reguleerimine toob kaasa tööriistade või osade vähima vahetamise. Pealegi saab seda lameda pudeli märgistamise masinat spetsiaalselt kujundada taskusüsteemi ja söötmisussisüsteemiga; konveieril olevate pudelite täpseks joondamiseks siltide täiuslikuks paigaldamiseks. See sisaldab isegi eraldi ühe punkti ja sünkroniseeritud kiiruse juhtimissüsteemi. Sisemine siltide pikkuse tuvastamise süsteem aitab vältida siltide pikkuse üksikasjade käsitsi sisestamist ja salvestamist mällu ning iga kord samade andmete hankimist sildi suuruse muutmiseks ja seadme taaskäivitamiseks. See lameda pudeli märgistamissüsteem säästab seega teie aega, hoiab ära masina seiskamisaja, suurendab tootmist ja vähendab kulusid. Lisaks sellele automatiseeritud pudelimärgistusseadmele võib kasutada ka siltide kleepimist ühepoolsetele lamedatele pudelitele ja isegi ümmarguse kujuga pudelitele kere / ümbrise kleepimist. Saadaval on ka klaasist või akrüülist turvakapp.

Automaatne lameda pudeli kleebise sildistamise masin on üks kasutajasõbralikumaid. Sobib eesmiste, tagumiste või külgmiste siltide paigaldamiseks lamedatele / ovaalsetele / ruudukujulistele / ümmargustele anumatele, mille väljundvõimsus on kuni 120 silti minutis, sõltuvalt toote kujust / suurusest ja sildi suurusest. Toote automaatne joondussüsteem on sünkroniseeritud ülemise kinnitusrihma süsteemiga. Masin sisaldab kaasaegset keerukat mikroprotsessorite juhtimissiltide väljastussüsteemi koos kasutajasõbraliku märgistussüsteemi ja toote tuvastussüsteemiga. Masin on saadaval ka valikulise ümardatava süsteemiga, mis muudab selle paindlikumaks kasutamiseks lamedate pudelite ühe külje etiketi paigaldamiseks või ümmarguste toodete ümmarguse sildi paigaldamiseks.

Kõige mitmekülgsem, elegantselt kujundatud lineaarne märgistamismasin, mis vastab tänapäevaste pakendiliinide peamiste kasutajate vajadustele ja nõuab kiiret, täpset ja vastupidavat suurt efektiivsust. Lihtsalt kasutatavad seadistused, mis nõuavad minimaalset tööriista või osade vahetamist. Masina saab kavandada ja varustada robotiseeritud kahe liikuva taskusüsteemi või kaksiktootussussisüsteemiga, mis tagab pudelite täiusliku joondamise konveieril täpseks märgistamiseks. Toote stabiliseerimissüsteemi valik sõltub toote kujust, suurusest ja vajalikust kiirusest.

Kleebiste sildistamise masinal on oma ainulaadne ühepunktiline sünkroniseeritud kiiruse juhtimissüsteem. Sisseehitatud automaatsed siltide pikkuse tuvastamise süsteemid välistavad vajaduse sildi pikkuse andmete käsitsi sisestamiseks ja mällu salvestamiseks ning iga kord sama teabe saamiseks siltide suuruse muutmiseks ja masina taaskäivitamiseks. Seega säästab süsteem väärtuslikku aega, vältides masina väljalülitamise aega ja aitab saavutada suuremat tootmist. Masinat saab tarnida valikuliselt karastatud (võltsitud) klaasist või akrüülist turvakapiga. Masinad, mille standardvarustusena on vaja kõiki põhifunktsioone, et need vastaksid turu praegustele vajadustele, säästavad ka kulusid ja aega.

Masina saab spetsiaalselt välja töötada nii ühepoolsete lamedate pudelite kui ka ümmarguste pudelite kere / mähisega siltide lisamiseks.

Täisautomaatse lameda pinna märgistamise masina peamised mehhanismid:

1. Esitähise istme reguleerimine võimaldab reguleerida X-telje, Y-telje, Z-telje ja R-telje suunda.

2. Pealkiri sisaldab osi - kogumismehhanismi, rullmehhanismi, koorimismehhanismi, etteandemehhanismi, veovarustust ja mootori tõmbamist.

3. Konveierlinti kasutatakse sildistatavate toodete viimiseks märgistamisalale ja selle viimistlemiseks. Siis saadate tooted sellest piirkonnast välja.

4. Konveier, mis juhib varda, toimib toodete kohaletoimetamisel positiivse efektina.

5. Ekraani puudutamine. Inimese ja masina tööliidest kasutatakse seadme avanemise ja seiskamise oleku juhtimiseks, silumisparameetrite muutmiseks, sisend- / väljundseire jälgimiseks ja nii edasi.

6. Elektrikasti juhtimine toimub vastavalt seadmete vooluringi konfiguratsioonile.

Kui vajate lameda pudeli märgistamise lahendust, pakub VKPAK teie nõuetele vastamiseks järgmisi tooteid