Karbisiltide masin

Lainepapp, karbikarbi printimise ja sildistamise masin

Lainepappide pakendid pakendilahendusena pakuvad mitmekülgsust laevandus-, lao-, turustus- ja logistikaturul kasutamiseks. Kõrge tugevuse ja kaalu suhe muudab selle nende rakenduste jaoks ideaalseks võimaluseks.

VKPAK pakub lainepapist karbile märgistamiseks ja printimiseks lahendusi, mis pakuvad märgi kõrguse, printimisresolutsiooni ja vöötkoodi kvaliteedi valikuid, sealhulgas karbisildiga masina printimist ja rakendavad kõrgeid vöötkoodide lugemissagedusi.

Funktsioonid

  • Kasutatakse peamiselt farmaatsiatoodete, igapäevaste kemikaalide, kaartide ja muude tööstusharude karpide või kaartide märgistamiseks.
  • Väga kasutajasõbralik ja interaktiivne puutetundliku ekraaniga juhtimine muudab töö mugavaks ja otse edasi. Tootmisvõimsust ja järelejäänud siltide arvu saab kuvada reaalajas. Pakub ka rikkalikult ekraanil kuvatud abifunktsioone ja veateateid. Tehisintellekti algoritmi saab kasutada juhtimisprogrammis, toodete muutmisel on parameetrite kohandamine viidud miinimumini.
  • Parameetrikirjet saab jäädavalt salvestada. Toodete muutmisel pole vaja lähtestada ja lihtsalt vastavaid parameetrirühmi kutsuda.
  • Valikuline kuum-tembeldamise kooder või tindiprinteri kooder kuupäevade kodeerimiseks siltidel, võrgukoodilugeja etiketil olevate vöötkoodide skannimiseks ja loetamatute toodete tagasilükkamiseks.

Karbisildistamine on üks põhilisemaid automatiseeritud märgistamisrakendusi. Enamik pakendimärgistuse rakendusi on otse edasi. Tampimisaparaadiga märgistusseade kinnitab kasti küljele trükitud või eeltrükitud sildi. Kõik VKPAK-i märgistusüksused saavad printida ja kleepida karpidele eeltäidetud silte. Küsimus on, KUIDAS soovite karpi sildistada? Kas vajate kindlat trükimootorit või andmevoogu? Millisele kasti küljele soovite sildi kleepida? Kas vajate kõrvuti asetsevat paneelikasti sildi või nurgamähist? Mis suurusega silt on? Mis on teie läbilaskevõime? Kõigi nende küsimustega tuleks arvestada, kui valite oma rakendusele parima sildi.

VKPAK aitab teil valida nii karpide märgistamise seadmeid kui ka integreerida ja paigaldada oma tootmisliini. Kuna VKPAKil on kõige laiem printimis- ja rakendusüksuste valik, suudame pakkuda printeri aplikaatoreid kõigi suuremate etiketiprinterite mootoritega. VKPAK printeri aplikaatorid ja aplikaatorid saavad hakkama enamiku etikettide suurustega. Meil on isegi üksusi, millega saab kleepida SUUR 8,5 ″ x 17 ″ sildi! Sõltuvalt teie läbilaskevõimest pakub VKPAK erinevaid kere suurusega ühikuid. Meie kompaktsed Mini-printeripritsid kasutavad 8-tollist OD-sildirulli ja sobivad ideaalselt väikese mahuga rakenduste või piiratud ruumiga rakenduste jaoks. Standardne keremõõt saab hakkama kuni 16-tollise OD-sildiga rulliga ja sobib suurepäraselt mahukate ja pikkade karpidega etiketirakenduste jaoks.

Eelised:

1) Juhtimissüsteem: kasutage SIEMENS kaubamärgi PLC juhtimissüsteemi, millel on kõrge stabiilne töö ja eriti madal rikete määr.

2) Operatsioonisüsteem: SIEMENS 7-tolline puutetundlik ekraan, otseselt visuaalse liidese lihtne kasutamine, samuti rikas abifunktsiooni ja rikete kuvamise funktsiooniga.

3) Kontrollsüsteem: kasutage saksa LEUZE-kontrollsilti andurit, automaatset kontroll-sildijaama, stabiilset ja mugavat, pole töötaja jaoks palju kõrgemaid nõudeid

4) Saada siltide süsteem: Saksa Avery märgistusseadme juhtimissüsteem, stabiilne suure kiirusega.

5) Alarmi funktsioon: nagu etiketi lekkimine, silt katki või mõni muu rike masina töötamise ajal, häirib ja lakkab töötamast.

6) masina materjal: masin ja varuosad kasutavad kõik materjali S304 roostevabast terasest ja anodeeritud kõrgemat alumiiniumisulamist, millel on kõrge korrosioonikindlus ja mitte kunagi rooste.

7) Kõik madalpingeahelad kasutavad Saksa kaubamärki Schneider.

Kui vajate karpide märgistamise lahendust, pakub VKPAK teie nõuetele vastamiseks järgmisi tooteid