Koppide sildistamise masin

Paljud tööstusharud loodavad materjalide ja toodete ladustamisel ja transportimisel ämbritele. Sõltumata sellest, millist tüüpi ettevõtet te juhite, on oluline, et teie ämbrite sildistamissüsteem oleks usaldusväärne, kiire ja täpne.

Parim viis tagada, et teie tooted oleksid õigesti märgistatud, on kohandatav süsteem. VKPAK-masinad on modulaarse disainiga ja neid saab integreerida mitmesuguste lisavarustustega erinevatele rakendustele. VKPAKi masinaid saab hõlpsasti kohandada vastavalt teie täpsele mahuti suurusele. Hoidke seda silti kleepides täpselt paigas. Ämbermärgistaja on kiire süsteem, mis mahutab mitmesuguseid erinevaid silditüüpe, näiteks ümbritsevad sildid või ristkülikukujuliste ämbrite lamedad külgmised sildid.

Video:

Sõltuvalt teie praegusest võimalusest võib meie ämber märgistussüsteem olla iseseisev süsteem või integreerida suuremasse tootmisliini. VKPAK-i insenerivõimalused on tugevad ja oleme uhked võime üle konstrueerida teie tootmisvajadustele mõeldud automaatikalahenduse.

Põhiparameeter (standardmudel)
Täpsuse võimaldamine± 1 mm
Märgistamise kiirus30-45 tk / min
Sildi suurusL: 20mm-285mm W: 20mm-135mm
Toote suurusLäbimõõt: 25mm-100mm H: 25mm-300mm
KaalUmbes 185kg
Võimsus1000W

Ämbrikabiini sildistamise lahendus

Bucketi etiketimasinat on etiketilugeja abil lihtne kasutada. Eelseadistatud partiikontroll, klaviatuur ja digitaalne ekraan, mis sobib paljude suureformaadiliste silindriliste märgistamisrakenduste jaoks. Sellel on samm-mootorid kiireks ja täpseks märgistamiseks ning pneumaatiliselt juhitavad väravad. Ketttõstuk koos mootoriga ajamikomplektiga siltide optimaalseks paigutamiseks. Standardvarustuses läbipaistmatu etikettide tuvastamine ja hõlpsasti reguleeritav gradueeritud skaalaga eeljaotus ja -positsioneerimine.

Usaldusväärne lahendus rida- ja ämbrimärgistamiseks. Ainulaadne pealekantav etiketiga aplikaatorvarras on integreeritud kas VKPAK-i trükisesse ja kleebi üksus või etikett-aplikaator silindriliste anumate, näiteks ämbritele ja ämbritele, täpselt etiketile. Rihmaga juhitav aplikaatorivarras jälgib sildi kindlalt pühkimiseks ämber või trumli ümbermõõtu.

Näidatud süsteem sisaldab eelnevalt trükitud ämbrisildi paigaldamiseks horisontaalasendis VKPAK-i aplikaatorit. Seda tüüpi ämbrite / ämbrite märgistamissüsteem võib täieliku ja loetava teabe tagamiseks paigaldada suurema sildi, näiteks 6 ″ laiuse või 8,5 ″ laiuse sildi.

Pail etikett on valdkonna tehnoloogiliselt kõige arenenum Pail etiketimasin. See on spetsiaalselt ette nähtud suurte tööstuslike ümmarguste ja ruudukujuliste ämbrite, ämbrite, kannude ja vannide täpseks ja tõhusaks kleepimiseks eesmise või esi- ja tagumise sildi külge. VKPAKi ainulaadne lähenemine kasutab pühkimisväravaid, õhuga manipuleerimist ja servohaldusega rihmasüsteeme, et tagada järjepidev kortsudevaba rakendus. Ämbrite, ämbrite, vannide ja käepidemega kannude pakkimiseks suunab valikuline orientatsioonimoodul käepidemed iga kord etiketile täpsuse tagamiseks.

Sildi tüüp ja spetsifikatsioonid

Võimas ja mitmekülgne siltide koppade, seinte, kannude ja tünnide esi- või mitmikpaneeli sildistamiseks

Masina tüüp: Labide sildistamise masin, ämbrite etiketid, ämbrite etiketid

Rakenduste sildistamine: Eesmärgistus, mitme paneeliga märgistus, täispakendis silt

Konteinerite tüübid: Sildid ümmargused või ruudukujulised plastikust ämbrid, kannud, ämbrid, vannid, metall ja enamik muid materjale

Ehitatud vastama teie nõutavatele spetsifikatsioonidele

Kui vajate lihtsat rakenduslahendust, on meie ämbrisildi aplikaatoril palju esmaklassilisi funktsioone, mis tagavad kiire ja tõhusa sildi pealekandmise, et saavutada parim tööefektiivsus.

Ainulaadne disain, mis on mõeldud maksimaalseks rippmärgistamise efektiivsuseks

VKPAKis otsime alati režiime ja meetodeid, mis aitavad teie rajatisel optimeerida maksimaalset töökoormuse efektiivsust. Meie ämbrisildi ülesehitamisel kasutatakse sama metoodikat.

Etiketile on kinnitatud õhusilindriga juhitav lühikese liikumisega kallutatav vaakumvõre (pikkusega umbes 15 tolli), mis sisaldab mitut muutuva kiirusega samm-mootoriga juhitavat rõngastihendit, mis aitavad ja kannavad pikkade söötmist , pehmed sildid. Muffiniventilaatoreid kasutatakse vaakumi tekitamiseks, et hoida sildi kuiva külge o-rõngaste vastu, et liikuda.

Tihedat vildist klaasipuhasti muljet, mis on kinnitatud resti otsale kausi sildile, kasutatakse toote pinnaga kokkupuutumiseks, et esmase kinnituse jaoks silt peale suruda; silt kinnitub, kui edasiliikuv toode resti maha tõmbab.

Mootoriga o-rõngad liiguvad, kui sildid väljastuvad ja peatuvad, kui sildi esiserv jõuab viltkummi tippu. Selle määrab fotoelektriline sildiandur, mis tuvastab peatusasendi ja on ühtlane (isegi erineva pikkusega siltidega).

Iga toote ülaosa puhastamiseks on paigaldatud tihedalt paigutatud paralleelsed käepideme juhtrööpad (vertikaalseks asendiks), et säilitada reas orientatsioon, hoides tooteid allapoole pöörlemast, hoides allavajutatud rihma stabilisaatori komplekti.

Kõik need toimingud viiakse läbi paralleelselt, tagamaks, et prügikasti märgistamise protsess maksimeerib pidevalt võimsust ja välistab võimalikult palju seisakuid.

Valmistatud kvaliteetsete materjalide ja komponentidega vastupidavaks

Kõigi VKPAKi etikettide aplikaatorite standardvarustuses on meie ämbermärgistus valmistatud raskeveokite anodeeritud alumiiniumist ja roostevabast terasest komponentidest. Juhtsiinid on sisse ehitatud etikettide konveierisse, tagamaks, et toode jääb täpseks ja järjepidevaks märgistamiseks õigete parameetrite piiridesse.

Veenduge VKPAKi Pail Labeleriga oma rajatise maksimaalses tööefektiivsuses. Alustamiseks võtke meiega ühendust ja taotlege pakkumist.