Kas sildistamise masin

VKPAK saab masinaid märgistada

Siltide käsitsi paigaldamine on taskukohane ja lihtne meetod, kuid see ei ole praktiline viis siltide suurtes kogustes paigaldamiseks. Teie pakendisüsteemi automatiseeritud märgistusseadmed võimaldavad tootmist tõhusamalt ja säästavad rohkem aega, vähendades samal ajal tootmiskulusid.

VKPAK toodab mitmesuguseid märgistamis- ja trükimasinaid, et automaatselt printida ja kinnitada sildid mitmesugustele konteineritüüpidele, näiteks purkidele, pudelitele või plekkpurkidele. Meie tooted kasutavad vastupidavaid komponente ja populaarsete kaubamärkide uusimat tehnoloogiat, et pakenditele saaksid täpsed väljatrükid.

VKPAKi müüdavad märgistamismasinad aitavad üles ehitada paindlikuma pakendamissüsteemi ja kauakestvaid trükiseid, et teie kaubamärk riiulitel teiste toodete seas silma paistaks. Laske oma toote pakendil teie eest rääkida, meelitada rohkem kliente ja jälgige oma müügi suurenemist, valides VKPAKi pakendilahendused.

Meie purgimärgistusseadet saab kasutada purgitüüpides

Alumiiniumist purk, mõnikord nimetatakse seda ekslikult "plekkpurgiks", on ühekordselt kasutatav mahuti peamiselt alumiiniumist pakendamiseks. Seda kasutatakse tavaliselt selliste toitude ja jookide jaoks nagu õlu, küpsetatud oad ja supp, aga ka selliste toodete jaoks nagu õli, kemikaalid ja muud vedelikud.

Joogipurk (või joogipurk) on metallist mahuti, mis on mõeldud kindla portsjoni vedeliku, näiteks gaseeritud karastusjookide, alkohoolsete jookide, puuviljamahlade, teede, taimeteede, energiajookide jne mahutamiseks.

Õlipurk (õlivann või õlitaja) on purk, kuhu mahub õli (tavaliselt mootoriõli) määrimismasinate jaoks. Õlipurki saab kasutada ka õlipõhiste laternate täitmiseks. Amet, mida nimetatakse õlitajaks, võib masinate määrimiseks kasutada õlivahu (muude tööriistade hulgas).

Teraspurgist, plekkpurgist, tina, terasest pakend või purk on õhukesest metallist kauba jaotamise või ladustamise mahuti. Paljud purgid nõuavad avamist, lõigates "otsa" lahti; teistel on eemaldatavad katted. Nad saavad salvestada mitmesugust sisu: toitu, jooke, õli, kemikaale jne.

Automaatne sildistamismasin, mida meie ettevõte toodab, on mõeldud purgi kerele. On automaatse peatamise, loendamise, energiasäästu funktsioone. Sobib pudelite, õllepurkide ja muude silindriliste anumate jaoks.

Saime uue purgi sildistamise masina! See annab meile suurema paindlikkuse eriõllede pakkimisel. Oma trükitud purkidega pidime tellima korraga kindla arvu purke, mis piiras erinevate pakutavate õllede hulka (kuna me ei saa lõpmatuid purke säilitada!). Kuid see uus masin võimaldab meil tühje musti purke ja silte eraldi tellida! Nii saame nüüd katsetada laiema avalikkuse jaoks erinevate pubi lemmikute pakkimist! Purgid tulevad meie juurde mustadena, täidame need päeva õllega, korgime ja õmbleme, seejärel lööme neile sildi külge.

Mis on purgi sildistamise masin?

Purkide etikettimis- või trükimasinat võib nimetada ka järgmiseks, sõltuvalt selle töö tüübist ja mahutist, mida masin saab käsitseda:

  • Plekkpurgi sildi- / trükimasin või plekist sildi- / trükimasin
  • Purkide sildi- / trükimasin
  • Pudelite sildistamise masin

Need on masinad, mis on ette nähtud etikettide printimiseks ja kleepimiseks erinevatele toodetele, pakenditele või mahutitele. Need võivad kleepuda paljudele pinnatüüpidele, nagu alumiinium, kiudtrumlid, plast, teras ja klaas.

Kuna paljudes olukordades on sildid väga nõutud, on paljude toodete pakendimahtudega ettevõtete töös integreeritud sildi- ja trükimasinad. Ettevõtted, kellel on varude haldamise süsteemid, vajavad ka spetsiaalsete märgistusseadmete vajadust. Nende masinate teine eesmärk on vastavusmärgistamine, kuna need on integreeritud ka seadmete tootjate tehaseprotsessidesse.

Märgistus- ja trükimasinad varieeruvad manuaalsetest seadmetest etikettide lihtsaks väljastamiseks kuni suure tootlikkusega masinateni, mis võimaldavad täielikult automatiseeritud printimis- ja rakendusprotsesse. Tegelikult on automaatsed etiketimasinad turul kõige levinumad sildimärgid, kuna need ei vaja toimimiseks operaatorit. Mis puutub VKPAKi märgistus- ja trükimasinatesse, siis neil kõigil on automaatne töö.

Purgikettide masina peamised komponendid

# 1 söötmise punker
Söötepunker mängib olulist osa kogu märgistamisprotsessis, kuna see tagab etiketi täpse jaotuse mahutitele. See toidab konteinereid märgistamisjaama märgistamiseks, mis toimub pidevalt ja süstemaatiliselt. Veelgi enam, see hoiab ära konteinerite purunemise ja välistab vajaduse sildistada olevate esemete käsitsi laadimiseks.

# 2 Märgistusjaam
See jaam koosneb märgistamisalusest ja sildipeast, mida saate juhtida, et õiget asendit saaks kohendada sildistatava pudeli suurusega.

# 3 Puuteekraani juhtpaneel
Juhtpaneel võimaldab märgistamisprotsessi süstemaatiliselt juhtida. Selle abil saate tootmisprotsessi sätteid reguleerida või muuta. Lisaks hoiatab juhtpaneel operaatorit kõigist hädaolukordadest, mis vajavad viivitamatut tähelepanu.

# 4 Sõidumehhanism
Sellel mehhanismil on mootor, rullsüsteem ja konveier kogu sildimisseadme juhtimiseks ning see aitab komponente vastavalt liigutada.

Kuidas saavad masinad sildistada?

Kõik saavad sildi- ja trükimasinad töötada põhimõtteliselt ühtemoodi. Märgistamisprotsessi algusetapp algab toodete söötmise punkri kaudu märgistamisjaama. Märgistusjaamas on kork või mahuti korpus märgistatud, kui seda konveier pidevalt liigutab.

Rõhutundlike etikettide jaoks paigaldatakse eelnevalt valmistatud silt ja see kleepub pöörlemisel korgi või silindrikujulise anuma korpuse külge. Teisest küljest printivad optiline lasertrükimasin ja süsteprintimasin konteineritele laseri või tindiga, kui need läbivad märgistamisjaama.

Märgistatud / trükitud konteinerid jätkavad konveieri liikumist kuni joone lõpuni. Masin teostab ülejäänud mahutite märgistamisprotsessi, kui te seda ei peata.

Kui vajate purkide märgistamise lahendust, pakub VKPAK teie nõuetele vastamiseks järgmisi tooteid