Ampullide sildistamise masin

Kiire automaatse vertikaalse ampulli märgistamise masina mudel on märgistamismasin valmistatud range järelevalve all, pidades silmas farmaatsias ja sellega seotud tööstustes kasutatavaid rangeid gmp-standardeid. Tootmisprotsessi käigus vastuvõetud väga ranged kvaliteedikontrolli standardid tagavad probleemivaba töö ja vajavad minimaalset hooldus- / väljalülitusaega. Masina kõrge tootlikkus säästab tootmiskulusid ja säästab ka väärtuslikku aega. Automaatsel ampullide märgistamise masinal on muutuva vahelduvvoolu sagedusseade, et masin saaks sujuvalt juhtida vajalikke kuni 220 ampulle minutis. Masinad, millel on veebipõhine pakktrükk. Ülivaiksel masinal on minimaalne mürasaaste ja seeläbi suureneb tööjõu tootlikkus. Kallutatud söödasisene punker tagab märgistamiseks esemete ühtlase voolu.

Automaatne ampullide kleebiste märgistamise masin ampullide kiireks mähkimiseks. Ampullide kleebiste etiketil on kaasaegne mikroprotsessori juhtimissiltide väljastussüsteem koos kasutajasõbraliku märgistussüsteemi ja toote tuvastussüsteemiga. Ampullkleebiste märgistamise masin sobib ümmarguste viaalide ja muude ümmarguste esemete märgistamiseks. See on võimeline märgistama kuni 200 ühikut minutis, sõltuvalt toodetest ja sildi suurusest. Spetsiaalselt loodud elektrooniline ja mehaaniline süsteem läbipaistvate (ilma pilguta) siltide kleepimiseks viaalidele väga suurel kiirusel, kasutades valikulist spetsiaalset märgistustunnistussüsteemi. Saadaval on üks ja ainus kiire pöördlõng sildimasina ümber, ainulaadse ühepunktilise sünkroniseeritud kiiruse juhtimissüsteemiga. Sisseehitatud automaatsed siltide pikkuse tuvastamise süsteemid välistavad vajaduse sildi pikkuse andmete käsitsi sisestamiseks ja mällu salvestamiseks ning iga kord sama teabe saamiseks siltide suuruse muutmiseks ja masina taaskäivitamiseks. Seega säästab süsteem väärtuslikku aega, vältides masina väljalülitamise aega ja aitab saavutada suuremat tootmist.

Mis on ampull?

Ampull (ka ampull ja ampull) on väike suletud viaal, mida kasutatakse proovi, tavaliselt tahke või vedeliku säilitamiseks ja säilitamiseks. Ampullid on valmistatud klaasist.

Kaasaegseid ampulle kasutatakse kõige sagedamini ravimite ja kemikaalide sisaldamiseks, mida tuleb kaitsta õhu ja saasteainete eest. Need on hermeetiliselt suletud, sulatades õhuke ülaosa lahtise leegiga, ja tavaliselt avatakse kaelalt ära napsates. Enne kemikaali sulgemist võib kemikaali kohal oleva ruumi täita inertse gaasiga. Klaasampullide seinad on tavaliselt piisavalt tugevad, et neid ilma raskusteta kindalaekasse tuua.

Kui vajate ampullide märgistamise lahendust, pakub VKPAK teie nõuetele vastamiseks järgmisi tooteid