Kasti sildistamise masin

Lainepappide, -ümbriste ja -pappide automatiseeritud märgistajasüsteem

Parim soovitatav koos VKPAK-i märgistusseadmega.

Sõltumata sellest, kas märgistate tarbekaupade kaste, toidukaste või mis tahes muud tüüpi toodete pakendeid, on teie märgistamissüsteem oluline. Toodete tootmisel või levitamisel on tõhususe ja täpsuse saavutamisel ülioluline. Lohakas või aeglane süsteem võib teie tootmise ja kasumi täielikult rööpast välja viia. Sellepärast on nii oluline valida oma ettevõttele usaldusväärne karbisiltide aplikaator.

Kaubanduskarpide märgistamine

Kaubanduslikuks saatmiseks ja pakendamiseks on lõputult valikuid ning kõik need nõuavad täpset kasti märgistamist. Toidu pakendamiseks võite kasutada kokkuklapitavaid kaste, näiteks teraviljakarbikesi või pitsaplaate. Seda tüüpi karbid näevad kõige paremini välja eredate selgete siltidega, mis on täpselt paigaldatud igale kastile. Meie automaatsed karbisildimisseadmed tagavad, et iga pakend on identne ja tarbija jaoks valmis.

Teine populaarne valik on lainepapist karbid, mida nimetatakse ka lainepappideks, puitkiudplaatideks või kombineeritud plaatideks. Need kastid sobivad suurepäraselt saatmiseks. Turustajad kasutavad neid sageli suuremate tarbekaupade jaoks, näiteks elektroonika jaoks. Nendel juhtudel on kohanemisvõimeline ja võimas karbisiltija hädavajalik.

Karbisiltide masina tüübid

Nurgamähise silt
Corner wrap silt kleebib ühe sildi kasti kahele külgnevale paneelile. See silt on üldjuhul vöötkood koos tooteteabega.
1-paneeli silt
1 küljesilt on ühe sildi kandmine kasti ülaosale, küljele või alumisele osale. See silt on üldjuhul vöötkood koos tooteteabega.
2-paneelne silt
2-külgne silt on kahe eraldi sildi kleepimine kasti kahele küljele. See silt on üldjuhul vöötkood koos tooteteabega.

Pidades silmas turu arenenud arengut, tegeleme eksklusiivse karbisildimisseadmete valiku pakkumisega. Pakutav sildimasin on valmistatud kõrgekvaliteediliste komponentide ja tipptasemel tehnoloogia abil meie kvalifitseeritud spetsialistide juhendamisel. Meie pakutavat märgistusseadet kontrollitakse selle kvaliteedi tagamiseks mitmesuguste kvaliteedimeetmete suhtes. Peale selle saavad meie kliendid kasutada seda sildimasinat meie taskukohaste hindadega.

Rakendused

Kasutatavad rakendused:

Toit ja jook
Farmaatsiatooted
Kosmeetika
Isikuhooldustooted
Põllumajandus
Pestitsiidid
FMCG
Tervishoid jne

Rakendused, mida kasutatakse:

Kleebise sildid
Hologrammi sildid
Hinnasildid
Isekleepuvad sildid
Tooteinfo sildid

Lisarakendused saadaval all:

Pudelite masin ei peatu.
Kleebismasinat ei peata.
Masin koos ümbrisega.
Siltide kontrollimise rakendus.
Kaamerasüsteemid.
Vöötkoodilugeja rakendus.
Kohandatud rakendus.
Vöötkoodi / andmete salvestamise rakendus.

Kui vajate karbi märgistamise lahendust, pakub VKPAK teie nõuetele vastamiseks järgmisi tooteid