Toote märgistamise masin

Otse tootele sildistamine

Ükskõik, kas sildistate otse raamatutele, kütteavadele, terasest rullidele või juustuklotsidele, on teie toote märgistamiseks VKPAK-i lahendus.

VKPAK on välja töötanud palju toodete otsese märgistamise süsteeme. Need süsteemid hõlmavad kas VKPAK-i etikettide printimist ja sõltuvalt rakendusest kleebist või etiketti. Need võivad hõlmata ka selliseid välisseadmeid nagu kaalud, kohandatud paigaldus, materjalide käitlemine, skannerid, tõendajad, korpused või integreeritud puuteekraaniga arvutid. Toote otsese märgistamise etikettide paigaldamise meetodid hõlmavad tampimist, tampimist, puhumist või pühkimist.

VKPAKi maine süsteemide integreerimisel on eelis toodete märgistamise rakendustes. Paljud rakendused vajavad teatud tüüpi integreerimist, olgu see siis tarkvara integreerimine, materjalide käitlemise integreerimine või mõlemad. VKPAK on eksperdid toodete märgistamissüsteemide kujundamisel, et need vastaksid iga kliendi konkreetsetele nõuetele.

VKPAKi terviklike pakendilahenduste osana saab automaatseid märgistamismasinaid kasutada mitmesuguste pakkemasinate või eraldi seadmetena. Norland International pakub laias valikus sildi, mis sobib kasutamiseks reas või lauas, ning rõhutundlikke, kokkutõmbuva varruka või rulliga toidetavaid sildilahendusi. Need märgistamislahendused on mitmekülgsed ja vastavad nõudmistele peaaegu kõigis tööstusharudes, sealhulgas vesi ja joogid, kosmeetika, toit, majapidamistarbed ja palju muud. Teie vajadustele vastava sildimasina määramiseks pöörduge oma meeskonna poole VKPAK-is.

VKPAKis pakutavad märgistamislahendused hõlmavad kiiret sildiprinteri aplikaatorit. Seda laia valikut märgistamislahendusi pakutakse mitmesuguste toodete identifitseerimisvajaduste rahuldamiseks. Märgistuslahendused hõlmavad sildiprinterite aplikaatoreid, etikettide aplikaatoreid ja sildiprintereid. Kui teil on küsimusi või küsimusi, pöörduge märgistamislahenduste esindaja poole.

Kui vajate toodete märgistamise lahendust, pakub VKPAK teie nõuetele vastamiseks järgmisi tooteid