Koti sildistamise masin

VKPAK teab kottide märgistamist. Oleme välja töötanud mitu erinevat kottide märgistamissüsteemi. Täidetud kotikeste jaoks võib VKPAK panna teie tootmisliinile sildiprinteri-aplikaatori või etikettide aplikaatori, et pärast täitmist, kuid enne kaubaaluste paigutamist kotikesi märgistada. Teave, näiteks kuupäeva ja partii koodid, vöötkoodid ja sisu, trükitakse ja / või kantakse automaatselt olemasolevale konveierliinile kotti. Seda saab saavutada mis tahes VKPAK-i märgistajaga. Sildi konkreetne mudel ja suurus sõltuvad sildi suurusest, trükimootori eelistustest ja läbilaskevõimest.

Täitmata kotikeste märgistamiseks on VKPAK välja töötanud kottide söötmise ja märgistamise süsteemi. See süsteem kasutab robotist vaakumtõstesüsteemi ära, et tühi kott sildimisseadmesse tuua. Kui kott on esitatud, prindib ja / või kleebib tühjale kotile infosildi. Seejärel viiakse see täitmisprotsessi ootamiseks kogumiskasti.

Mõlemat kottide sildistamise süsteemi saab integreerida praeguste andmebaasi / tellimuste töötlemise süsteemidega või seadistada eraldi operatsioonina.

Oleme uhked, et tutvustame end suurepärase kottide sildimisseadme ühe tipptasemel tootja ja eksportijana. Seda kasutatakse laialdaselt erinevate tööstusharude pakendiliinides. Integreerituna kõrgtehnoloogiaga, mis tagab ühepoolse või kahepoolse sildi pealekandmise, kasutatakse seda masinat laialdaselt siltide kleepimiseks tühjadele, eelnevalt valmistatud püstkottidele. Erinevate spetsifikatsioonide ja konfiguratsioonidega klientidele saadaval olev kottide märgistamise masin on rangelt testitud erinevate standardsete kvaliteediparameetritega.

Kottide sildistamise masina tüübid

Sulgege silt uuesti
Kotti tagaküljele pannakse uuesti sulgemise silt. Seda kasutatakse koti uuesti sulgemiseks pärast selle avamist. Tihenduskoti silt aitab toodet kauem säilitada.
Ees silt
Kotikese esiküljele on kleebitud eesmine silt. Seda võiks kasutada bränditeadlikkuse suurendamiseks lisaks toodete esmastele pakenditele. Näiteks võib tuua hinnaalanduse sildi.
Tagumine silt
Koti tagaküljele on kleebitud tagumine silt. See võib sisaldada lisateavet, mis ületab toote antud ala. See kotikett võib anda ka toodete toitumisalast teavet.

VKPAK-i automaatne etikett on mitmekülgne, võimaldades ühepoolset või kahepoolset etiketti paigaldada tühjadele eelnevalt valmistatud püstkottidele või kottidele. See sobib ideaalselt tootmiskeskkondadesse, kus tuleb väikeste partiide kaupa pakkuda suurt valikut tooteid.

Eritellimusel valmistatud kotikettade etikett sildistab virnadena sisse viidud ja lehtedena virnastatud kottide üla- ja alaosa. Toote näited hõlmavad, kuid ei ole nendega piiratud: kohv, THC, marihuaana, marihuaanaga seotud tooted, vürtsid.

Kui vajate kottide märgistamise lahendust, pakub VKPAK teie nõuetele vastamiseks järgmisi tooteid