Ovaalne pudeli sildistamise masin

VKPAK Oval Label Applicators on kõige mitmekülgsem, vastates kaasaegsete pakendite nõudmistele, mis nõuavad suurt tõhusust, täpsust ja usaldusväärsust, säilitades samal ajal madalad eelarvekulud. Meie isekleepuvate etikettide ovaalsed märgistamise aplikaatorid saavad kleepida üksikuid, esi- ja tagakülgi või ümbritseda silte lamedatele, ovaalsetele, ruudukujulistele, ümmargustele pudelitele või anumatele. Meie moodul tagab ovaalse kujuga pudelite maksimaalse stabiilsuse ja sirge asendi. See moodul tagab pudelite täiusliku joondamise konveieril täpseks märgistamiseks, mis sobib peaaegu igat tüüpi pudelitele.

Suure jõudlusega masinate märgistus on spetsiaalselt loodud ovaalsete pehmete plastpudelite jaoks, et vältida ebapiisavate etikettide ebapiisavat märgistust või ebakorrapäraste pudelite madalama täpsusega silte.

Ovaalsed pudelid sobivad ideaalselt mitmesuguste kasutusvaldkondade ja tööstusharude jaoks, sealhulgas, kuid mitte ainult:

  • Biotehnoloogia
  • Lepingu täitjad
  • Keskkonna
  • Toit ja lõhna- ja maitseained
  • Tervishoid
  • Kodu
  • Kodukeemia
  • Majahoidja / sanitaartehnika
  • Isiklik hügieen
  • Farmaatsia

Lameda ja ovaalse küljega toodete jaoks konfigureeritud VKPAKil on suurepärane täpsus ja seadete lihtsus. Kui teil on lamedaid või ovaalseid tooteid, mis vajavad ühte, kahte või isegi kolme silti, on VKPAK disainilahenduste eelarvamusega, et muuta töö ikka ja jälle lihtsaks. Allolev pilt vihjab meie mõtlemisele - see on tegeliku maailma kujundamine, mitte ebareaalsed lootused, et fikseeritud pühkiva harja harjased avaldavad kumerale pinnale ühtlast survet (antud juhul saab toote pinna kõverat jälgida meie vedruga koormatud harjakinnitus). Olles VKPAK-masin, võimaldab moodulite lisamise võimalus tellimise ajal või müügijärgselt ovaalse ja ümmarguse toote väga kiire tootevahetuse korral.

Ärge kartke konkurentide hinnapakkumisi seadmetest, mis näevad välja nagu meie - mis tõenäoliselt ei vasta meie jõudlusele - kõik meie kliendid tunnevad rõõmu meie seadmete väärtusest.

Funktsioonid

Kiire üleminek - Toote vahetamiseks pole vaja ühtegi tööriista. Suured käsirattad võimaldavad peaaegu vaevatu reguleerimist ilma mootori abita (mootori abistamine lisab hooldusele kulusid / keerukust ja midagi muud). Oleme otsustanud hoida selle lihtsana, valides veidi kallimad söövitatud joonlauad ja skaleerides „digitaalsed näitajad“, mis aja jooksul võivad ebaõnnestuda (jällegi teine asi, mida teenindada). Tööde vahel on seadistamisaeg lihtne ja kiire.

Korratavus - Kõiki teie tootmistöö elektroonilisi seadeid / parameetreid saab puutetundlikule ekraanile salvestada, võimaldades täpset kordamist jooksude vahel.

Paindlikkus - VKPAK on kujundatud moodulvormingus, mis võimaldab teie tööde hulgale vastavat mitut konfiguratsiooni. Nii mehaanika kui ka elektroonika on moodulid, mis võimaldavad mehaanikat ja elektroonikat kiiresti lisada ja eemaldada.

Värviline puutetundlik ekraan - on hõlpsasti kasutatav ja arusaadav. Samuti on olemas masina oleku teave ja tõrkeotsingu menüüd.

Kui vajate ovaalset pudeli märgistamise lahendust, pakub VKPAK teie nõuetele vastamiseks järgmisi tooteid