Automaatne plastpudel PVC varrukatega märgistamise kokkutõmbumismasin

Kokkutõmbumisvarrukatega aplikaatorivarustus ja kokkutõmbumisriba aplikaatorite masin on konstrueeritud kogu keha varrukatega märgistamise rakenduste, kaela ja korkide rihmade jaoks, võltsimisest nähtavateks rakendusteks mitmesuguste ümmarguste, ruudukujuliste, ristkülikukujuliste ja ovaalsete anumatüüpide ja kujuga plastikust, klaasist ja ilma kontuurita ja tühjad või täidetud metallid.

Kokkutõmbumisvarrukasildi ja kokkutõmbumisriba seadmed paigaldavad ja kahandavad PVC-st, PET / PETG-st, OPS-ist või PLA-st valmistatud keskmisi, kogu keha varrukatega silte või võltsimisribasid mitmetele tühjadele või täidetud ümmargustele, ruudukujulistele ja ovaalsetele anumatele plastikust, klaasist või metallist. See on teie toodete kaunistamiseks ideaalne lahendus tööstusharudele, sealhulgas jookidele, toidule, farmaatsiatoidule, tervishoiule ja ilule, tarbekaupadele, keemiatoodetele ja muudele tööstuskaupadele. Iga kokkutõmbuvate hülsside süsteem sisaldab hülsi aplikaatorit, ühte või kahte kokkutõmbuva tunneli moodulit, aurugeneraatorit ja roostevabast terasest konveierit konteinerite transportimiseks läbi süsteemi. Siltidega varustatud masin on valmistatud roostevabast terasest, servomootoriga ja mõeldud servoajamiga, PLC-juhitavate etikettide ajamisrullide, lõikurite ja sildilaskuratastega, et tagada täpne ja ühtlane kokkutõmbuvate varrukatega märgistamine.

Tehnilised kirjeldused

Mudeli nrSLM-100SLM-150SLM-200SLM-250
Kiiruse vahemik100BPM150 ppm200 ppm250BPM
Konteineri kujuKontuuridega ümmargused, ruudukujulised, ristkülikukujulised ja ovaalsed anumad
Konteineri tüüpKlaas, plast ja metall
Varrukasildi materjalPVC, PET, OPS ja OPP
Materiaalne paksus0,03-0,13 mm
Konteinerite dimeetrid28–125 mm
Konteineri kõrgus50-305mm
Varrukate lamedad25-200mm
Varruka lõigatud pikkus38-305mm
Südamiku suurus5 "- 10" reguleeritav
Rulli täielik läbimõõt500mm
Elektrivarustus220V 50 / 60Hz 1 / 3PH; 380V 50 / 60Hz 3PH
Masina mõõde2,1 × 0,85x2M
* Kiirus sõltub varruka pikkusest ja laiusest.

Standardne kokkutõmbuvate varrukatega märgistamise masin on algtaseme märgistamise masin, mis paigaldab ja kahandab keskmise, täiskehaliste siltide ja võltsimiskindlate ribade jaoks mitmesuguseid tühje või täidetud ümmargusi, ruudukujulisi, ristkülikukujulisi, ovaalseid plastikust, klaasist ja metallist mahuteid. See kokkutõmbuvate varrukatega aplikaatormasin on mõeldud madalate ja mõõdukate tootmishindade jaoks ning see on ideaalne lahendus tööstusharudele, sealhulgas joogi-, toidu-, farmaatsia-, tervise- ja ilutoodete, tarbekaupade, keemia- ja muude tööstuskaupade jaoks. Iga kokkutõmbuvate varrukatega märgistamissüsteemiga on kaasas sildi aplikaator, kokkutõmbumistunnel, aurugeneraator ja konveier. Seda saab lisada olemasolevasse rida.

Kokkutõmbumisohvrite sildid tarnitakse rullist pideva kanga kujul, sildita konteinerid transporditakse etteandekonveieri kaudu ja doseeritakse seejärel pöörleva etteandekruvi abil. Kui mahutid sisenevad kokkutõmbuvate varrukatega märgistusseadmetesse, avatakse võrgukujulised sildid ja moodustatakse torni torni abil, mis söödetakse täpselt registreeritud trükitud graafikaga, lõigatud täpse registreerimisega, kantakse konteinerile, mis seejärel transporditakse konveieri kaudu aurutunnelisse, kus aurugeneraatori kontrollitud aurusoojus tõmbab hülsi kinnises aurutunnelis tihedalt konteinerile ja vastab mahutile. Seejärel väljuvad mahutid kokkutõmbetunnelist väljalaskekonveieri kaudu.

Tunnusjoon:

1. Täiustatud tehnoloogia: Jaapanis valmistatud mootor juhib sünkroonlõikesüsteemi, et tagada lõikeriista ja ülitäpse sildi pikk kasutusiga.

2. Väga tõhus tootmiskiirus: 400 pudelit minutis (standardpudel). See võib töötada tootmisliiniga või töötada lihtsalt üksi.

3. Märgiseid kontrolliv anduri riiul

4. Elastne valik: masina pead saab kallutada nii, et see sobiks ümmarguse pudeli, ruudukujulise pudeli, elliptilise pudeli, pudeli ülaosa ja pudeli korpusega. Materjali vahetamiseks vaheldumisi vähem ajaga rakendatakse uusimat topeltmaterjali pakkumise süsteemi.

5. Ainulaadne sünkroonne lõikealus: lõikeseadet ei pea spetsifikatsiooni ulatuses muutma. Kui spetsifikatsioon vajab muutmist, saab seda teha viie minuti jooksul.

6. Lihtne ja ohutu töö: kasutatakse värvilisi inimesi kontrollivaid toiminguid, mille peal on nii inglise kui ka hiina versioon.

7. Madala tarbimisega hoolduskulud: odava hüljatud tera hõlpsaks vahetamiseks.

8. Lõikeriistade pikk kasutusiga: terast ühendav ülekandemehhanism, edasi-tagasi lõikamine ja pikaajaline kasutusiga.