Vertikaalse plastpudeli esi- ja tagakülje kahepoolse sildistamise masin

Automaatne isekleepuv kahepoolne märgistusseade sobib lamedate pudelite, erikujuliste pudelite ja ruudukujuliste pudelite ühepoolseks või kahepoolseks märgistamiseks igapäevases kemikaalis, kodukeemias, meditsiinis ja toidus. Näiteks määrdepudelid, pesupesemisvahendite pudelid, kingapuhastuspudelid, kalapudelid, joogipudelid, kosmeetikapudelid jms, valikuline lindikoodiprinter või tindiprinter, märgistamine samal ajal, et saavutada trükitootmise partii number, valmistamiskuupäev ja muu teave, etikettide ja tindiprinteri integreerimise saavutamiseks, vähendades pakendamisprotsessi ja parandades tootmise efektiivsust.

Vertikaalse plastpudeli esi- ja tagakülje kahepoolse sildistamise masin

Sissejuhatus

See plastpudelite märgistamise masin on PLC juhtimissüsteem, võtab kasutusele palju kaasaegseid elektroonilisi tehnikaid, nagu PLC küpsustehnoloogia, kiire A / D muundur, fotoelektriline tuvastamine, suure punktmaatriksiga LCD-ekraan, puutetundliku ekraani juhtimine ja see on ka uus täiendustoode, mis kujundas meie firma poolt. Kontroller on ühendatud paljude aspektidega, milleks on mikroarvuti juhtimine (puutetundlik ekraan, süsteemi juhtpaneel ja signaali liidese paneel); Signaalsensor (hajutatud peegeldusega fotoelektriline senor ja vastupidine fotoelektriline andur); samm-mootor ja draiver (samm-mootor) reguleeritud toiteallikas (toitetrafo ja reguleeritud toiteallika paneel). Süsteemi väga ulatuslik integreeritud vooluahel imporditakse kvaliteetseid komponente, mis on kiire märgistamise kiirus, kõrge töökindlus ja hea stabiilsus. See kontroller töötati välja traditsioonilisest LCD-kontrollerist, kuid erineb traditsioonilisest LCD-kontrollerist, see pole mitte ainult inimese ja masina liides, vaid ka lisatud graafikakuva ja infojuhi funktsioon muudavad masina kasutamise hõlpsamaks ja humaniseeritumaks. Lisage eriti reguleeritava kiirusega mootori digitaalne juhtimine, mis mõistis pudelite eraldi kiiruse, sildi kerimiskiiruse ja pudeli ülekandekiiruse juhtimist ning kontrollib ka käivitamist ja seiskamist. Siis tähendab see tegelikult seda, et kõiki töötavaid masinaid juhib kontroller.

Vertikaalse plastpudeli esi- ja tagakülje kahepoolse sildistamise masin

Tehniline parameeter

Märgistamise kiirus40-150 tk / min
Pudeli läbimõõtAlla 120mm
Sildi suurus(L) 20-280mm (H) 30-140mm
Sildi viga≤ ± 1mm
Rulli välisläbimõõt:Max 360mm
sildirulli siseläbimõõtφ76mm
Neto kaal300kg
Kontuuri suurused2000 * 900 * 1700mm

Vertikaalse plastpudeli esi- ja tagakülje kahepoolse sildistamise masin

Tehnilised omadused ja rakendus:

1. See plastist pudeli märgistamise masina elektrooniline juhtimisosa, mis koosneb suurarvutist, konveierilindist, eraldusseadmest, sildistamisjaamast, mahumärgist, mahumärgistusega deflektorist ja tööekraanist jne

2. Väljundi reserveerimine: saate määrata soovitud väljundi, see peatati, kui eesmärk oli saavutatud.

3. Loendage iga vahetuse toodang: loendage iga vahetuse kõik sildid, et tootmine kontrolliks kogutoodangut tõhusalt.

4. Lõpeta automaatselt, kui sildid on ammendatud: see võib häirida, kui kõik sildid on ära kasutatud.

5. Kiiruse reguleerimise mootori tsentraliseeritud juhtimine: regulaator saab otseselt juhtida iga kiiruse reguleerimise mootori kiirust, käivitamist ja seiskamist.

Vertikaalse plastpudeli esi- ja tagakülje kahepoolse sildistamise masin

6. Puutetundlikul ekraanil kuvatakse erineva liidese jaoks erinev sisu. realiseeritud liikumismenüü, ümmargune alarm ja selgesti hiina keelega.

7. Andmete väljalülitusreserv: kontroller saab kaitsta parameetrite sätteid ja statistilisi andmeid, et vältida andmete kadumist, kui masin juhuslikult välja lülitati.

8. Rikke märguanne: jälgige märgistamisprotseduurides paljusid rikkeid, masin lülitatakse häirega automaatselt välja ja punane tuli põleb, kui süsteem rikub.

9. See plastpudelite märgistamise masin sobib farmaatsia-, toidu-, keemiatööstuse, näiteks ümmarguse ja poolringikujulise ümmarguse eseme märgistamiseks.