Automaatne plastist veemahla pudeli termokahanevate varrukatega märgistamise masin

See kokkutõmbuvate varrukatega märgistamise aplikaatori funktsioon on mõeldud pudeli PVC-etiketi kahanemiseks, mida kasutatakse joogipudeli pakendilahenduse, rahvusvahelise arenenud tehnoloogia jaoks, katke PET-pudeli ringi silt ja seejärel kuum kokkutõmbumine, et fikseerida asend, mis pudeli korpus on määratud.

Masina struktuur on kompaktne ja sobib erineva suuna ja erineva kõrgusega tootmisliinile. Masina osa võtab vastu modulariseerimise kombineeritud kujunduse ja muudab masina mõistlikuks, kõrguse reguleerimine võtab vastu kõikuvaid mootoreid, materjali on mugav asendada, spetsiaalne lõikurpea kujundus, tehke kile rullimise lõikamine täpsemaks ja usaldusväärsemaks.

Automaatne plastist veemahla pudeli termokahanevate varrukatega märgistamise masin

Laiaulatuslike klientide kiire läbilaskevõime nõuete täitmiseks teeb meie ettevõtte teadus- ja arendusosakond väga hoolikalt teadusuuringuid ja täiustusi selle toote VK-460EL tootmiseks, mille suurim kiirus võib olla kuni 600 Pudel minutis; Samuti kasutab see samasugust rahvusvaheliselt arenenud tehnoloogiat.

VK-460EL see kahekordse juhtimismehhanismiga mudel. Varustage uut tüüpi sildi etteandesüsteem, millel on kahekordne servoajam, kiire reageerimine ja täpne asend.

Hiinas käigukasti kasutamine võimaldab masinal stabiilsemat ja kiiret tootmisliini sobivat.

Rakendatavad pudelitüübid: seda tüüpi masina kiirus ulatub 500Bottles-600Bottles minutis; see kehtib selliste toidu- ja joogitööstuste kohta nagu puuviljamahlad, teejook, piimatooted, puhas vesi, maitseained, õlu ja spordijoogid ning igasugused muud pudelitüübid.

Automaatne plastist veemahla pudeli termokahanevate varrukatega märgistamise masin

Tehniline parameeter

1.Sisendvõimsus8kw
2.Sisendpinge380V / 220VAC
3.Tootmine tõhus500-600 pudelit tunnis
4.Hostmasina suurusL2500mm × W1200mm × H2200mm
5.Pudelikorpuse rakendatav läbimõõt26-125mm
6.Rakendatav Lable pikkus30-250mm
7.Kohaldatav sildi paksus0,13-0,35mm
8.Kohaldatav pabertoru siseläbimõõt5 〞-10〞 vabalt reguleeritav

Automaatne plastist veemahla pudeli termokahanevate varrukatega märgistamise masin

Tehnilised omadused ja rakendus:

1. Sildi söötmisüksus, kasutage topeltmaterjalist riiulit, mis muudab sildi vahetamise mugavamaks ja kiiremaks. puutetundlikul ekraanil kuvatakse ka fotoelektri kontrollsilt ja pudel või silt puudub, masin peatatakse automaatselt ja installitakse häiretuli. Vahepeal on varustatud ultrahelianduriga, mis võimaldab sildi söötmist stabiilselt ja sujuvalt ning etiketi edastamise servo edastab sildi edastamisel veatähise pikkust, sildi plokki ja muid probleeme.

2. Vastuvõetud mootoriga, mis kooskõlastatakse kahekordse ümmarguse kaarega sünkroonvööga, puhastatakse plastikust südamik-kummist rehvid sünkroonselt ja tagatakse etiketi stabiilne valamine. Kruvitüvel olev pidurdusseade kontrollib tõrgetoiminguid tõhusalt ja tagab keskosa samba ohutuse.

3. Pudelikandur: vastu võetud mehaanilise jõuülekandega, et positsioneerimisrihma juhtida mõlemalt poolt. Kogu pudeli kandeseadme vahetamise ajal kontrollitakse allapoole ja üles laiust ühe käega rattaga, mille eesmärk on sünkroonselt ja kiiresti reguleerida.

Puhastusseade: see on vastu võetud elektriliikumisega, et reguleerida mugavamalt ja kiiremini.