Automaatne kahe külje eesmise ja tagumise kleebise sildistamise masin

Pudelite automaatne kahepoolne eesmine ja tagumine isekleepuv märgistamismasin on disainitud nii, et see töötaks mitmesuguste isekleepuvate märgistamisrakenduste kiiruse ja täpsusega nii ühe-, kahe- kui ka kolmemärgilise pea konfiguratsioonis. mähkida silte, samuti rikkumisi või reklaami pealmiseid silte. Kaks etikettide jaoturit töötavad iseseisvalt ühe külje märgistamiseks või toimivad samaaegselt kahe külje märgistamiseks, mis võimaldab mõlemal küljel erineva suurusega sildi pealekandmist. Osalise mähkimise või täieliku mähkimise etikettide jaoks on saadaval ka valikuline mähkimisjaam, samuti võltsimisest nähtavad või reklaamlehed. Esi- ja tagakleebise sildistaja on toote orienteerimiseks varustatud aheljoondussüsteemiga, tagades konteinerite õige asetuse enne sildi paigaldamist. Konteineri asendit reguleeritakse vedruga kinnitatud mootorikettide abil, enne kui see liigub peast kinnihoidja alla, kus see vabastatakse. Peahaarats on paigaldatud vertikaalsele roostevabast terasest spindelsüsteemile, et seda oleks vajaduse korral lihtne reguleerida. Lisavõimaluste hulka kuuluvad roostevabast terasest konstruktsioon ja komponentide anodeerimine, maailmakuulsad elektroonilised komponendid, servomootori ajam, mootoriga abiveebi sisselülitamine, PLC juhtimine ja kasutajasõbralik HMI.

Selleks, et pudelite vahele jääks veidi ruumi, võtke vastu kvaliteetne ratas, et sildid vahele ei jääks. Käsnaratta pöörlemiskiirust saab reguleerida, et reguleerida kahe pudeli vahelist ruumi.

Masina osad, mis hoiavad silte ja koguvad etikettpaberit, on kavandatud reguleeritavaks, et mahutada mitmesuguseid silte.

Võta vastu Saksamaalt imporditud fotoelektrilised seadmed ja kvaliteetne servomootor, märgistamise täpsus on oluliselt paranenud.
Tootekirjeldus:

Masin on ökonoomne ja hõlpsasti kasutatav, varustatud HMI puutetundliku ekraani ja PLC juhtimissüsteemiga. Sisseehitatud mikrokiip muudab kiire ja lihtsa reguleerimise ja vahetamise. See automaatne märgistussüsteem sobib ideaalselt silindrikujuliste, lamedate ja kandiliste konteinerite jaoks.

See masin sobib laialdaselt toiduainete, kosmeetika, farmaatsia, pestitsiidide ja muude tööstusharude jaoks. See on lameda, ruudukujulise ja ümmarguse pudeli ühe- ja kahepoolne märgistus, mille maht on alla 1 L. Automaatne arvuti abil juhitav (PLC), lihtne kasutada. Pudel puudub, sildid puuduvad. See võib spetsifikatsioone lihtsalt muuta. See võtab vastu servomootori, saavutades suletud ahela juhtimise madala talitlushäire. Kõrge efektiivsusega. Kiire kiirus.

Töövoo kirjeldus

Pudel sisse → kontrollige → sildistamine → löögisilt → valmistooted
Pudel sildistamismasinas, kõigepealt närimisasend. Pudeli korrigeerimine enne rõhu sisestamist on mehhanism, rõhk on toimemehhanism, mis muudab pudeli stabiilseks, ilma et oleks vaja kõndida. Pulgamärgi positsioon käivitab anduri tuvastussignaali kaudu tavapärase tegevuse, alustades märgistamist. silitamiseks edasi, löögisilt jääb pudeli etiketi mõlemale küljele kleepuma, seejärel lõpeb märgistamisprotsess.

Põhijooned

♦ Raskeveok roostevabast terasest valmistatud anodeeritud alumiiniumkomponendid

♦ Elektroonilised komponendid on maailmakuulus kaubamärk

♦ suudab märgistada lamedaid, ovaalseid, ruudukujulisi ja ümmargusi konteinereid

♦ Muutuva kiirusega pudeli sisestusseparaatori ratas

♦ PLC juhtimine ja kasutajasõbralik HMI

♦ Servomootori ajam tagab täpse ja kiire korratava sildi

♦ Pudeli nõuetekohaseks märgistamiseks on ette nähtud ülemine stabiliseerimis- / konveierilint.

♦ Automaatne sünkroniseeritud etikettpea ja konveierilint

♦ Elektritoega veebi kasutamine

♦ Automaatse peatamissüsteemiga sildi tuvastamine on puudulik või puudub, et vältida valesti märgistamist

♦ kontaktivabad fotosilmsensorid

♦ Siltide loendur

Saadaolevad valikud

♦ Kuum tempel trükikooder koos alusega (prindib tähemärgid otse etiketile)

♦ Selged etiketiandurid (suudavad tuvastada läbipaistvaid silte)

♦ Ümbritsev jaam

Tehnilised kirjeldused

SuundVasakult paremale või paremalt vasakule
Kiirus120-250CPM (sõltuvalt toote omadustest ja etteandekiirusest)
Konteineri läbimõõtL: 30-300mm W: 20-140mm
Konteineri kõrgus55-400mm
Sildi pikkus15-300mm
Sildi kõrgus10-150mm
Märgistamise täpsus± 1mm (sõltuvalt toote omadustest)
Sildi rulli suurus320mm (max)
Sildi südamiku suurus76mm
Elektrivarustus110 / 220V 50 / 60Hz 1PH 2500W
Kaal310kgs
Mõõtmed2800x1450x1500mm