Automaatne isekleepuva pulga vertikaalne märgistamismasin lemmikloomapudelitele

See võtab vastu inimese ja masina vahelise dialoogi puutetundliku ekraani: hõlpsasti kasutatav, lihtne, servojuhtimissüsteem, võtab vastu PLC programmi juhtimise ja võtab vastu topeltjaotusega rattakonstruktsiooni nii, et märgistatav pudel siseneks ükshaaval. Märgistusala tagab iga pudeli märgistamise täpsuse ja läbipääsukiiruse. Märgistamismehhanism võtab kasutusele igakülgse reguleerimiskonstruktsiooni ja rullide märgistamise mehhanism realiseerib mitme nurga all üles, alla, vasakule ja paremale reguleerimise, nii et reguleerimine erinevate spetsifikatsioonide järgi on lihtne ja mugav, hõlpsasti õpitav ja arusaadav. Edastusmehhanismile lisatakse kooder sildimiskiiruse sünkroniseerimiseks edastamiskiirusega, et tagada märgistuse stabiilsus.

Automaatne isekleepuva pulga vertikaalne märgistamismasin lemmikloomapudelitele

Sissejuhatus

See automaatne pudelimärgistusseade koosneb korpuse komplektist (roostevaba teras, alumiiniumisulam), transpordimehhanismide komplektist, märgistusseadmete komplektist, rattakomplektist, pudelite eraldamise seadme komplektist, rataste reguleerimise komplektist seade, Elektrisüsteemi komplekt.

Multifunktsionaalne märgistaja, mis sobib igasuguste pudelite jaoks, mida kasutatakse toidu-, keemia- ja ravimitööstuses. See suudab realiseerida seeriate automaatset pudeli edastamist, siltide eraldamist, kinnitamist ja nii edasi. Kogu masinat saab juhtida mikroinstrumentidega, mis on automaatjuhtimine ja kontroll. Silt ja pudelid asuvad samal sammul. Külmtrükisüsteemi saab sobitada ka vastavalt kliendi soovile. See on täpne ja hõlpsasti reguleeritav ning kasutatav ilma palju müra tekitamata, osa varuosi saab valmistada vastavalt kliendi soovile.

Automaatne isekleepuva pulga vertikaalne märgistamismasin lemmikloomapudelitele

Tehniline parameeter

Märgistamise kiirus40-150 tk / min
Pudeli läbimõõt40-120mm
Sildi suurusL: 20-280mm H: 30-140mm
Sildi viga≤ ± 0,5 mm
Rulli välisläbimõõt:Max 360mm
sildirulli siseläbimõõtφ76mm
kaal450kg
võim1,5 kW
Masina suurus2000 * 900 * 1700mm

Automaatne isekleepuva pulga vertikaalne märgistamismasin lemmikloomapudelitele

Peamine elektriline konfiguratsioon:

üksusnimikogusbränd
1PLC kontroller1Taiwan DELTA
2Inimene-arvuti
liides
1Taiwan DELTA
3Sageduse konverter1Taiwan DELTA
4Sildi saatmise mootor1Yankong
5Mootorijuht1Yankong
6Trafo1Suur müür
7Võimsus1Taiwan DELTA
8Märgistuse kontrolli andur1LEUZE
9Toote ülevaatuse andur1MÄRKUS
10Äratus1AMPUT
11Toitelüliti1Schneider
12Hädaabi nupp1Schneider

Automaatne isekleepuva pulga vertikaalne märgistamismasin lemmikloomapudelitele

Tehnilised omadused ja rakendus:

1. See automaatne pudeli märgistamise masina afiinsus arenenud inimese ja masina liidesesüsteemil on lihtne ja intuitiivne, funktsioon on kõik valmis, sellel on palju veebi abifunktsiooni. Struktuur on lihtne, kompaktne, hõlpsasti kasutatav ja hooldatav

2. võtab vastu kuulsa kaubamärgi mootorsõiduki, söötmise kiirus on stabiilne ja usaldusväärne

3. Tööpõhimõte: pudeli mehhanism koos eraldi toote tükkidega, andur tuvastab toote pääsme, signaali juhtimissüsteemile tagasi, sobivas asendis

Saatke etiketi juhtmootor ja kinnitatud koos toote sildistamise asendiga.

4. Operatsioon: toote (rea) lisamine toote tarnimisse (seade automaatselt), toodete eraldamine ja mõõtmine - märgistamine - märgistatud toodete kogumine.

5. Arukas juhtimine

Kogu masin võtab kasutusele küps PLC juhtimissüsteemi, muudab masina stabiilseks ja kiireks

6. Üldkujuline pudeliseade, mis tahes läbimõõduga pudeli kuju ilma varuosadeta, positsioneerimise kiire reguleerimine

Märkus: (valikuline ja reguleeritav pöörlev ratas koos ideaalse pargipudeli märgistamise masinaga

7. Operatsioonisüsteem võtab vastu puutetundliku ekraani juhtimise, töö on lihtne, praktiline, kõrge kasuteguriga, segisti märgistamise kiirus, edastuskiirus, pudel saab reguleerimise vajaduse järgi vähem kiiruse reguleerimist

8. Masina reguleerimisala: sobib erineva suurusega ümmarguste pudelite märgistamiseks, pöörlevateks rullpudeliteks, tahkemate tükkide külge kinnitatud etikettideks, ühendusliiniks, on ka valikuline materjali koguv pöördlaud ja hõlbustab valmistoodete kogumist, sorteerimist ja pakkimist.

9. Koodisüsteem: valikulise konfiguratsiooni (printer) tükid võivad olla võrgus, et printida tootmise kuupäev ja partii number, lõigata pudeli pakendamisprotsess, parandada tootmise efektiivsust, täiustatud tehnoloogia (gaasi / elektri) täiturmooduli printerisüsteemi tükid, selge, kiire ja stabiilne printimine. Gaasiallikaga termokoodiprinter: 5 kg / cm2

10. Sildi kvaliteet: võtab vastu elastse puuvillase vöö, etikettide tase ühtlane, ilma kortsudeta, parandades oluliselt pakendi kvaliteeti. Automaatne fotoelektriline tuvastamine, etikett ei tööta, etiketi automaatne parandus või alarmi automaatne tuvastamise funktsioon takistab lekkeid ja raiskamist.

Märkus. See lahendus on mõeldud tavapärasele standardvarustusele. Kui seadmete täiustamiseks on erinõuded, saab seda uuendada või täiustada.