Täisautomaatne isekleepuva klaaspudeli kleebiste sildistamise masin

Seda ümmargust pudelimärgistusseadet kasutatakse tavaliselt silindriliste pudelite märgistamiseks, mida kasutatakse peamiselt mitut tüüpi jookide, kemikaalide, farmaatsiatoodete jne valmistamiseks. Sellel on vastupidav ja kompaktne struktuur, mida on lihtne kasutada ja mida on ka kasutajate jaoks lihtne hooldada. Selle mudeli vastupidavat ja vastupidavat mootorit juhib uusim mikroprotsessor. Samuti saab see kiiresti ja täpselt juhtida sildistamispead ning kontrollerit siltide edastamiseks.

Lisaks sisaldab see ka Siemens Plc populaarset juhtimissüsteemi; ja lihtsat inimese liidest saab kasutada nii inglise kui ka hiina keeles. Lisaks ei pea te masina osi erineva suurusega pudelite vastu vahetama, kuna sellel on mitmeotstarbeline eemaldatav komplekt. Sellel on isegi kõige kaasaegsem veebipõhine abistamissüsteem, mis võimaldab kasutajatel seadmetega reaalselt suhelda. See uus süsteem on väga kasutajasõbralik ja töötajad saavad masina kasutamiseks lihtsalt kasutada lihtsaid sõnastusi. Lisaks sellele võivad seadmed töötada sujuvalt ja pidevalt mitu tundi.

Täisautomaatne isekleepuva klaaspudeli kleebiste sildistamise masin

Selle märgistamiskiirus on kuni 120 pudelit ühe minuti jooksul ja märgistamise täpsus on väga suur. Maksimaalne sildilaius on 140 mm ja seda saab vajadusel ka suurendada. Pealegi on sellel mitmekülgsel ja elegantsel ümmarguste pudelite märgistamise masinal võimalik märgistada pudeleid läbimõõduga vahemikus 30 kuni 110 mm. Lisaks on seadmel etiketirull, mille siseläbimõõt on umbes 75 mm, etiketirulli välisläbimõõt on umbes 350 mm. Sellel on ka fiiberoptiline andurite süsteem siltide ja mahutite jaoks. See masin sobib väga hästi siltide paigaldamiseks ümmarguse kujuga pudelitele, mis on valmistatud mitmesugustest materjalidest, nagu klaas, plast, HDPE, LDPE, PET jne.

Lühike sissejuhatus

1.1 Raskekaalulises konstruktsioonis kasutatakse suurte ajamikomponentide koos alumiiniumist ja roostevabast terasest alusraamiga aastatepikkust usaldusväärset teenindust.

1.2 Saadaval on erinevad toote sisestussüsteemid, mis tagavad täpse tootevahe ja orientatsiooni. Seda saab kasutada eraldi või integreerituna reas ja sobitades täitmisseadme kiirust.

1.3 Täiustatud suure pöördemomendiga mikrolammutusega aplikaatorid sisaldavad suhe-nihke ja kiiruse järgimise võimalust paljude etiketimaterjalide täpseks ja usaldusväärseks pealekandmiseks.

1.4 Mõeldud esi- ja / või tagapaneeli siltide paigaldamiseks, et oleks võimalik märgistada ümmargusi, ruudukujulisi, ovaalseid või ristkülikukujulisi konteinereid.

Täisautomaatne isekleepuva klaaspudeli kleebiste sildistamise masin

Tehniline parameeter

EiÜksusParameetrite andmed
2MõõtmedL 2100mm * W 900mm * H 1500mm
3Pinge220V / 50Hz
4Võimsus1200 W
5Tootmisvõimsus0-40m / min
7Sildirulli südamik76 mm
8Sildi rulli läbimõõt350 mm
9Sildi laius10 ~ 110 mm (erisuurust saab kohandada)
10Sildi pikkus20 ~ 360 mm (erisuurust saab kohandada)
11Pudeli läbimõõt30 ~ 90 mm (erisuurust saab kohandada)
12Pudeli kõrgus30 ~ 200 mm (erisuurust saab kohandada)