Automaatne PVC kahanevate varrukatega pudelite märgistamise masin

Sissejuhatus

See kokkutõmbuvate varrukatega märgistamise masin koosneb autosildist varrukatega masinast, auru kokkutõmbumistunnelist ja aurugeneraatorist.

Peamine masin võtab vastu sünkroniseeritud ülekande, ülekandevöö muutmine toimub kiiresti. Võrreldes traditsiooniliste muutmis- ja hooldamisvajaduste tüübiga, mis kestab kauem kui kuus tundi, on selle masina hooldamine lihtne ja hooldamine lihtne, nii et see ei mõjuta tootmist. Unikaalne lõikuri pea tasapinna disain kehtib konteineri läbimõõdule 30–130 mm. pole vaja seda muuta ega siluda. Lisaks on sellel ainulaadne ekraan, automaatse otsingu algne asukoht ning turvalisus ja mugavus, mis on teistest kongenergiatoodetest ees.

Topelt kahanev sildi etteandetasand, mõistlik kõrgus, mida on mugav sildi kinnitada; PLC automaatfiguur, mis väldib seadistamist ja reguleerimist. Peate seda ainult kergelt vajutama, silt tuvastab ja leiab asukoha automaatselt. siltide vahetamine on kiire ja mugav. Pealegi on lõikekoht absoluutselt täpne.

Siltide söötmise seadmed: sünkroniseeritud juhtimine sildi söötmise juhtimisel, söötmisvõime on 90 meetrit minutis, mahusildi toitetasandi läbimõõt on 500 mm, pabertoru siseläbimõõt on 4 ', 8', 10 '. on stabiilne. mis võimaldavad sildi täpset pikkust ja stabiilset ja kiiret sildi tarnimist.

Automaatne PVC kahanevate varrukatega pudelite märgistamise masin

Tehniline parameeter:

Mahutavus80–100 p / min standard Standardpikkuse arvutamine kuni 100 mm)
FPY≥99,9%
Kogu tootlikkuse efektiivsus≥95% (24 tunni arvutamine)
Rakendatav pudeli läbimõõt28mm kuni 125mm
Kohaldatav sildi pikkus30mm kuni 250mm
Rakendatav sildi paksus0,027 mm ~ 0,13 mm
SildimaterjalPVC 、 PET 、 OPS
Mahumärgise siseläbimõõt≥4 ”(101,6mm)
Mahumärgise välisläbimõõt≤500mm
PingeAC380V, 50 / 60Hz, kolmefaasiline
etiketthülsi masina võimsus1,5 kW-2 kW
Auru kahandamise tunneli võimsus0,37KW
Aururõhk1–8 kg / cm2
Auru õhu tarbimine<25 kg / tunnis
Masina mõõtmedSiltidega varrukaseade: L2100 * W850 * H2000 mm
Kaal500 kg

Automaatne PVC kahanevate varrukatega pudelite märgistamise masin

Elektriseadme konfiguratsiooni spetsifikatsioon:

Seda tüüpi lõksusildimasinate poolt kasutatav elektriseade on kõik imporditud konfiguratsioon, lisaks võtab see kokkutõmbumissildimisseade kasutusele suure kiirusega positsioneerimismooduli, imporditud servomootori, servojuhi, servokontrolleri ja täisautomaatse reguleerimise ning ka inimkonna töö.

Casting siltide tüübid:

Selle kokkutõmbuva märgistusseadme kiirus ulatub 150 Pudelini minutis; Kahanev märgistamismasin kehtib sellisele toidu- ja joogitööstusele nagu puuviljamahl, teejook, piimatooted, puhas vesi, maitseained, õlu ja spordijoogid jne. Igat liiki pudelitest. Sellel kokkutõmbuval sildimasinal pole mitte ainult ülitäpset positsiooni etiketi valamiseks, vaid see võib ka pärast kokkutõmbumist silma paista pudeli täiusliku kuju.

Automaatne PVC kahanevate varrukatega pudelite märgistamise masin

Auruga kokkutõmbuva tunneli tehniline parameeter

ÜksusAuruga kahanev tunnel
Ventilaatori sisendtoide1PH, 220V, 1.1KW
Aurugeneraatori sisendtoide380 V / 50 Hz
Töörõhk<= 0,1 MPa
Kaal230 kg
Aurutarbimine10-20 kg / h
Ahi kere suurusL2300 * W400 * H450 mm
Transpordikiirus0-35m / min

Automaatne PVC kahanevate varrukatega pudelite märgistamise masin

Varrukasildi tehnilised omadused ja rakendus:

1. Keskmine sammas kehtib samm-sammult ülesvõtte sildi struktuuriga ja kiirus on 170B minutis.

2. Värskelt kujundatud lõikepea kasutab samm-sammult mootorit, mille kiirus on suur, tegevus täpne, lõikamine korras ja kokkutõmbumine ilus. See disain koos sildiga sünkroniseeritud asukohastruktuuriga võimaldab lõigatud asukoha täpsust 1 mm piires.

3. Mitmepunktiline hädaseiskamisnupp võimaldab hädaseiskamist tootmise õiges asendis, mis tagas ohutu tootmise.

Automaatne PVC kahanevate varrukatega pudelite märgistamise masin

Auru kokkutõmbumistunneli kirjeldus:

Uut tüüpi pudelimärgistusega auru kokkutõmbumistunnel, termokahanevus on suurendanud termokahanemise efektiivsust; erinevad ja ebamõistlikud pudelikujud, näiteks ümmargune, ruudukujuline või lame pudel jne, saame mugavus reguleerida ja säilitada, kahaneda tasaselt.

Auru väljutamise tüüp võtab vastu aurutrummide kujunduse tüübi, reguleeritav auru ümbersuunamise süsteem, toru on sujuvalt ja ei hõivata ruumi, väljutage väljalaskeava mõlemal küljel kolm läbipääsu, iga läbipääsu kõrgus või madal, ees ja pärast gaasi väljundmahu saab kõik reguleerida max täiuslik efektiivsus.

Auru kokkutõmbumistunneli omadused:

1. Madalrõhulised aurutrumlid võtavad vastu õmbluseta terastoru, kusjuures iga ühendatud toru kasutab roostevabast terasest toru kiirühendust, on lihtne tühjendada ja paigaldada.

2. Kogu masina väliskestad kasutavad roostevabast terasest SUS304, säästavad energiat ja vastavad toidu ohutu kriteeriumile.

3. Roostevabast terasest alumised veeplaadid kontsentreerivad jahedat kondenseeruvat vett, mis on ühendatud toru kaudu välistatud, tööolukord ei mõjuta, keha keha nägemise akna ees ja pärast seda, kui mõlemal on kaks.

4. Kogu masin võtab kasutusele veekindla disaini, mis on valmistatud roostevabast terasest, hõlpsasti manipuleeritav ja hooldatav.

Automaatne PVC kahanevate varrukatega pudelite märgistamise masin

Aurugeneraatori mehhanismi iseloom:

1. kompaktse struktuuri ja väikese kuubikuga väike elektriline termo-ahi, masina sisemine komplekt, automaatne veetäitmise muhk ja automaatne veetaseme reguleerimine, rõhu reguleerimine, võivad töötada pidevalt.

2. ahju vesi on madalam kui 30L, aastane veemaht ahjus on väiksem, kõrge töörõhu, kõrge aurutemperatuuriga, suudab paljud kasutajad lahendada kõrgsurve aurunõuete tõhususe.

3. Auruväljundklapp ei saa mitte ainult ühendada kõva toru, vaid ka paindlikult ühendada kõrge temperatuuriga aurukummitoru ja säästa ruumi tõhusalt. kogu masina hõivatud ala on väike, seda on mugav liigutada ja paigaldada.