Märgistamisseadmete partneri valimine

Kuna veinitööstus jätkab kasvu - keskmiselt 5,7% kasvu aastatel 2014–2019 - vajavad veinitootjad ja veinikelderite omanikud uuenduslikke viise oma kaubamärkide eristamiseks, kuna konkurents jätkub tõusutrajektooril. Loomingulised ja ainulaadsed veinimärgised ja veinipurkide sildid on vaid üks viis tähelepanu võitmiseks ja eristuse loomiseks. Hea uudis on see, et on olemas mitmesuguseid märgistustehnoloogiaid, mis aitavad veinihuvilistele visuaalset mõju avaldada kõikjal.

Veinivalmistamine keskendub jooja kogemustele, luues keerukaid ja huvitavaid orsavoreid ning mõnel juhul ka vana maailma retsepte kasutades. See pole mitte ainult põnevate fl populaarsuste populaarsus, vaid ka orgaanilised veinid, suhkruvabad veinid ja madala süsivesikusisaldusega veinid. Vanade ja uute turul tegutsevate mängijatega - rääkimata kasvavast veinitellimuste trendist - on veinikeldritele veelgi kriitilisem oma veini kaubamärgiks kujundada nii, et see jääks klientidele meelde ja hoiaks neid tagasi.

Veini märgistamise seadmed

Praegused trendid

Veinikeldrite arvu suurenemisega suurenevad ka tootmistrendid, villimisvõimalused ja märgistamise tehnoloogia.

Veinitööstuse prognoosid näivad helged. Eeldatakse, et tarbijakeskkond keskendub veidi kvaliteedi eelistamisele kvantiteedi asemel, mis tähendab, et kaubamärgi identiteet ja pakend on olulised eduelamused.

Hiljutises veinimaitsmise uuringus jagati osalejatele mitu veinipudelit hinnaga vahemikus 10–150 dollarit. Siin on, mida avastati.

• 82% vastanutest valis veinipudeli sildi välimuse põhjal
• 65% oli mõjutatud sellest, kui kallis nende arvates vein välja näeb
• 58% hoolis veinipiirkonnast
• 53% mõjutas pudeli kuju ja värv
• 46% eelistab osta midagi, mis neile on varem meeldinud
• 42% eelistas aastakäigu veini

Praegused trendid

Uuringutulemuste kohaselt on selge, et veinipudelite välimus on tarbijate jaoks oluline. See, kas suurepärase välimusega silt tähendab lõbusat ja omapärast või elegantset ja keerukat, võib sõltuda teie sihtturust - kuid mõlemal juhul peaks teie veinipudel tähelepanu köitma ja kvaliteeti edastama. See tähendab, et teie veinimärgis vajab õiget kujundust - seda tuleb nõuetekohaselt ja järjekindlalt järgida, et teie veinipudel oleks parim nii veebis kui ka riiulil. Lõppude lõpuks on teie veinimärgisel mõju avaldamiseks ainult 1,5 sekundit.

Veiniostjate tähelepanu äratamiseks edastage oma toote kõrge kvaliteet silmapilgul. Seda saate teha, arendades suurepärase veinimärgi kujunduse, mis intrigeerib veinihuvilisi ja sunnib neid teie veini valima. Siin on mõned disainielemendid, mida tuleks arvestada.

• Mõelge pudeli, veini ja sildi värvile. Milliseid emotsioone soovite edastada? Erksad värvid kutsuvad esile rõõmsameelsust, energiat ja julgust. Summutatud värvid viitavad keerukusele ja peenusele. Tumedad värvid lubavad rikkalikke ors tundeid ja intriige. Võite isegi kaaluda tumeda pudeli heleda sildi kõrvutamist kõrge kontrastsusega pildi jaoks, mis visuaalselt hüppab.

• Loevad ka teie fondivalikud ja sildimaterjal. Kas teie välimus on minimalistlik, elegantne, vintage, kaasaegne või närviline? Soovite valida kirjatüübi, mis määrab õige tooni, valige huvitavad kunstiteosed ja valige kindlasti siltide tekstuur, mis toetab teie kaubamärki ja teie veini iseloomu.

• Kaaluge unikaalse kujuga veinimärgiste ja pakendite kasutamist. Võib-olla lähete isegi täiendavale loomingulisele teele ja siduge see kõik koos temaatilise kujundusega, muutes oma pudeli, etiketi, korgi ja saatekarbi koordinaadid - või kui teil on rahalise vibreerimise ruum, tellige kohandatud veinimärgid.

• Siin on kasulikud levinud sõnad ja fraasid, millel pole veinimärgil mingit kasulikku eesmärki ja mida tuleks ignoreerida.

Pärast veinipudeli sildi kujunduse naelutamist veenduge, et teie märgistamisprotsess oleks optimeeritud, tagades, et igal pudelil oleks ideaalselt paigutatud silt.

Märgistusseadmete tüübid

Milline märgistusseade võimaldab teil lühema ajaga rohkem veini valmistada? Kas olete valmis oma veini sildistamise mängu üles küsima? Investeerimine veinimärgistusseadmesse, mis aitab teil tootmist suurendada, säilitades samas kvaliteedi, võib olla just see, mida peate konkurentidega kursis hoidmiseks.

Veinikeldritel on mitu pudeli ja konservveini märgistamise võimalust. Üldiselt on etikettide paigaldamise masinad manuaalsed, poolautomaatsed ja automaatsed mudelid. Siltide rakendamise vajaduste ja eesmärgi tootmise kiiruse tundmine aitab valikuid kitsendada.

Märgistusseadmete tüübid

Käsitsi märgistusseadmed nõuavad töötajatelt iga etiketi eraldi laadimist ja kleepimist.

Poolautomaatseid märgistamismasinaid juhitakse käsilülitiga. Töötaja laadib pudelid konveierile ja seejärel vajutab etikettide kinnitamiseks nuppu. See meetod on kiirem ja järjepidevam kui käsitsi käsitsi sildistamine.

Paljudel juhtudel on pudeliveini märgistamiseks parim valik poolautomaatne ümbritsev sildimisseade, kuna see võimaldab teil aja jooksul üle minna väikesemahulisest veinivalmistamisest täisautomaatse reasisese sildimasinani, ilma et peaksite oma seadmete või villimisliini kapitaalremont.

Automaatsetel märgistusseadmetel on pöörlevad ja ridaühendused. Mõlemad on kiiremad ja täpsemad kui käsitsi ja poolautomaatsed sildid. Reas olevad automaatsed etiketimasinad annavad tohutu hüppe tootlikkuses ja tõhususes. Kui veinipudelid või -purgid on täidetud, saab neid pidevalt etiketimasinasse anda, mille tulemuseks on umbes 150 märgistatud toodet tunnis. Pöörlevad sildimasinad on spektri kõige kõrgemas otsas ja töötavad kuni 500 silti tunnis ning tagavad ülima siltide paigutuse kontrolli ja järjepidevuse.

Automaatsed märgistusseadmed varieeruvad nii võimekuse kui ka hinna poolest. Valige üks, mis mitte ainult ei täida teie praeguseid operatiivvajadusi, vaid suudab kasvades teie vajadustega arvestada.

Märgistusseadmete tähtsus

Ükskõik kui kiiresti suudate oma veini pudelisse panna ja sildistada, piirab kogutoodangut kiirus, millega saate seda pakendada ja turule viia. Selles protsessis on paljude veinitehaste üks suur väljakutse siltide trükkimine ja paigaldamine.

Pudelite sildistamise masinad on erineva hinnaga, mis piiratud eelarvega tegutsevatele veinitootjate omanikele tundub sageli ülekaalukas. Tõhusate märgistusseadmete lisamine võib aga oluliselt suurendada tootlikkust ja tasuda end kiiresti, suurendades kohe toodangut.

Tõhusus

Tavaliselt alustavad enamik veinitehaseid ilma suurte alginvesteeringuteta, nii et tootmise alustamiseks peavad nad iga veinipudeli käsitsi sildistama.

Ühe poolautomaatse, lauaplaadi või mooduliga sildimisseadme lisamine võib aga suurendada tootlikkust peaaegu 500%, võimaldades märgistada kuni 150 pudelit tunnis. Need väiksemad sildid on pigem uute või väikeste veinitehaste jaoks tellitavad. Need võimalused toimivad paremini ka siis, kui peate igakuiseid veinitellimiskastide tellimusi järjekindlalt õigel ajal uksest välja saama.

Tõhusus

Täisautomaatsed liinimärgistusseadmed on füüsiliselt suuremad ja veidi kallimad, kuid nad suudavad märgistada kuni 500 pudelit tunnis. See tõhususe suurenemine võimaldab veinitehastel täita rohkem pudeleid, ilma et sildistamise etapil logitakse.

Kui üha rohkem veini lahkub villimisliinilt ja jõuab turule, on märgistusseadmed investeeringut enam kui õigustavad.

Kvaliteet

Poolautomaatse või täisautomaatse märgistusseadme kasutamine annab veinitehasele võimaluse iga kord täpselt kujundatud sildi täpselt asetada. Ja me kõik teame, et suurepärane ühtlaselt ja täpselt rakendatud silt on ülitähtis turundusvahend.

Sildimasinad on kiiremad ja ühtlasemalt paigutatud vähem vigadega kui käsitsi käsitsi sildistamise protsess. Parim sildimisseade sisaldab stabilisaatoreid, mis tagavad etiketi paigutamise ühtlaselt ja samale kohale järjest ja ilma vertikaalselt või horisontaalselt liikumata.

Kvaliteet

Maksumus vs. Väärtus

Kuigi uute märgistamisseadmete ostmise või rentimise esialgne hind võib tunduda hirmutav, on oluline hinnata kõiki kulutegureid, mis teie veinitehasele meeldivad.

Näiteks on märgistamisseadmete ühekordne ostmine oluliselt väiksem kui täiskohaga töötaja palkamise kulud pudelitele või purkidele siltide kleepimiseks. Kui teil on juba töötajaid kleebiseid kleepimas, vabastab märgistamisprotsessi automatiseerimine nende jaoks kiiremaid või täpsemaid ülesandeid.

Teine oluline osa kuluvõrrandist on liinile tulevate raisatud ja defektsete toodete vähendamine. Märgistusseadmed on järjepidevad ja usaldusväärsed, nii et inimlikud eksimused välistatakse ja vähem silte on valesti paigutatud, mis säästab raha. Tõhususe ja kulude kokkuhoiu ning seadme tegeliku sularahahinna mõistmisel on midagi. Lõppkokkuvõttes on seadme väärtus mitmel olulisel viisil suurem kui maksumus.

Teie seadistuse hindamine

Enne otsuste tegemist selle kohta, millist tüüpi kleebisemasinat soovite osta, hinnake oma praegust seadistust ja määrake, millist rolli etiketimasin teie villimisliinis mängib. Samuti on kriitiline luua parameetrid, mis määravad vajaliku sildimasina suuruse ja tüübi. See aitab teil valida veinisildi, mis vastab teie vajadustele, aitab sujuvalt kaasa teie praegusele tegevusele ja muudab teie protsessi tõhusamaks.

Teie seadistuse hindamine

Teie tootmise jooks

Oma vajaduste õigeks hindamiseks määrake selgelt kindlaks oma märgistus ja tootmiseesmärgid.

Alustuseks otsustage kogus ja kiirus, mida soovite, et teie toode liini kaudu liiguks. Sildimasinatel on erinevad kiirusevahemikud, nii et valige üks, mis kinnitab kiiruse, mida teie liin suudab säilitada.

Teie tootmise jooks

Samuti peate arvestama võimalike seisakutega, mis võivad tekkida märgistamisrakenduste muutmisel (nt käsitsi sildistamisel poolautomaatse masina poole liikumine).

Kõigil teie valitud veinimärgistusseadmetel on plussid ja miinused, seega otsige üles silt, mida saate hõlpsalt seadistada, kasutada ja hooldada.

Kosmos ja varustus

Kui teil on selged eesmärgid silmas pidades veini kogust, mille oma rida läbi lükkate, ja millise kiirusega, on järgmine samm leida varustus, mis jõuaks teie olemasolevasse ruumi ja oleks hõlpsasti ligipääsetav. Muud kaalutlused hõlmavad olemasolevat seadmete ühilduvust ja üldist tootmisliini kujundust.

Kosmos ja varustus

Teie tootmisliin sisaldab mitmesuguseid masinaid, nagu näiteks filtrid, korgid või korkid ja etiketid. Tõhususe huvides on probleemide vältimiseks kõige parem osta sildimasin, mis ühildub seadmetega, mis teil juba olemas on. See on ka võimalus teil otsustada, kas soovite, et teie märgistusseade sobiks teie praeguse masinaga või eelistaksite iseseisvat sildistajat.

Peaksite valima sildi, mis on teie täitmis- ja tihendamismasinatega kursis ning kasvab ka teie ettevõttega.

Konteinerite ja siltide kaalutlused

Enamik veinitehaseid eelistab veini valmistamiseks ikkagi klaaspudeleid kasutada. Klaaspudelid võivad aga olla kallid ja rasked. Majandusveinisektori populaarne trend on alumiiniumpurgid, mis on kergemad ja kulutõhusamad. Ehkki enamik premium-klassi veinitehaseid usub, et klaaspudeli esteetika ja klassitegur võidab iga kord alumiiniumpurgi. Kuid veinijoojate sõnul ei mõjuta pakend veini maitset.

Ajakirja foodandwine.com andmetel leiti pimedas maitsekatses, et kui 86 täiskasvanule anti tassi valatud identsed veinid, üks pudelist ja teine purgist, eelistas pudelit 48,5%, konserveeritud versiooni eelistas 45,3% ( 5,8% ei näidanud eelistust).

Sõltumata teie kaubamärgi eelistustest on aeg otsustada, millist tüüpi anumaid oma veini jaoks kasutate, otsustada veinisildi suurus, stiil ja paigutus. Võite valida eesmiste ja tagumiste siltide, ümbritsevate siltide või kahanevate varrukasiltide vahel.

Kui teate, et teie pudelil või purgil on ebatavaline kuju või eriline koonus, peate leidma sildimasina, mis suudaks nende ainulaadsete mõõtmetega korralikult labelsx sildistada. Märgistusmasinaid on erinevates suurustes ja tüüpides, kuid need ei pruugi tingimata olla kõikidele siltide rakendustele universaalsed.

Kvaliteetsed konteinerid ja sildid

Terava ja professionaalse välimuse saamiseks kasutage kindlasti kvaliteetseid materjale. Kuigi õige etikett saab teie purkide ja pudelite märgistamisega suurepäraselt hakkama, võivad kasutatavad anumad lisatasu korral tekitada probleeme, mis muudavad teie toote halvaks.

Pole tähtis, mida valite, veenduge, et mahutid oleksid järjepidevad. Suuruse ja kuju ebatäpsused ja vastuolud võivad põhjustada etikettide masina valesti lugemise sinna, kuhu tuleb sildid panna. Kontrollige oma konteinereid regulaarselt halva kvaliteedi nähtude suhtes, et saaksite neid enne täitmist ja valesti märgistamist käsitleda.

Randomiseeritud, kuid kasulik viis purkide või pudelite partii konsistentsi testimiseks on "ruudukujuline test". Selleks asetage purk või pudel sirge serva või joonlaua vastu ja pöörake seda aeglaselt. Kuju anomaaliate esinemise korral näete konteineri ja sirge serva vahel tühimikke. Need väikesed kuju muutused võivad olla piisavad, et mõjutada teie siltide kleepuvust ja välimust.
Vastuolud võivad sildi alla tekitada mulli. See võib ka kahandada varrukatega silte.

Siltide kvaliteet on veel üks tegur, mis määrab teie üldised tulemused. Siltidel on palju erinevaid materjale ja nende mahutile kandmisel võib kasutada erinevaid liime või liime. Halva kvaliteediga sildid on vastuvõtlikud rebimisele, mullitamisele, määrdumisele ja muudele etikettide talitlushäiretele. Valige tuntud ja usaldusväärne etiketibränd ning mõelge järele, kas eelistate paberit või sünteetilist toodet.

Pidage meeles, et halvasti kujundatud ja paigaldatud sildid on veinihuvilistele hõlpsasti märgatavad, kes hindavad kõiki veinikultuuri aspekte, sealhulgas pakendeid.

Märgistamisseadmete partneri valimine

Veinile sobiva märgistusseadme valimine sõltub mitte ainult masina funktsionaalsusest. Kui ostate märgistusseadmete tootjalt või edasimüüjalt, alustate nendega ka pidevat koostööd. Märgistuspartneri valimisel tuleb arvestada järgmisega.

Märgistamisseadmete partneri valimine

Varuosad ja teenindus

Osad

Loomulikult on kõigi seadmete ränk kasutamisel teatud rikete määr. On hädavajalik, et teie etiketimasina tootjal oleksid varuosad käepärast ja need oleksid hõlpsasti saadaval. Mida kauem on teie masin maas, seda vähem saate uksest välja tulla -
ja aeg on raha.

Küsige kindlasti oma märgistusseadmete pakkujalt, kas mõni osa on teadaolevalt kulunud ja milline on asendamise ooteaeg. See võimaldab teil planeerida hooldus- või remonditöid, mis tuleb teha, mõjutamata teie tavapärast tootmisaega.

Teenus

Veiniliini sujuva toimimise tagamise võti on tagada, et märgistusseadmeid hooldatakse ja hooldatakse kogu nende eluea jooksul. Teie märgistusseadme tootja peaks olema kättesaadav, et vastata kõikidele teie küsimustele ja muredele ning aidata teid väiksemate probleemide lahendamisel.

Parim viis maineka edasimüüja leidmiseks on veinikogukonnalt soovituste küsimine. Seadmete edasimüüjate sildistamisel uurige nende vastuste õigeaegsust, seda, kas nende lahendused on usaldusväärsed ja kas nad suudavad pakkuda pidevat täiendamist ja pidevat tuge. Kõik need on olulised, kui teie tegevus hakkab kasvama.

Kvaliteet

Kvaliteetsed tooted peaksid olema iga tootja eesmärk. Kõik ettevõtted ei järgi siiski samu standardeid.

Selleks, et saaksite oma raha eest parimat hinna ja kvaliteedi suhet, küsige edasimüüjalt mõned küsimused osade, remonditööde ja uute masinate kvaliteedikontrolli protseduuride kohta. Näiteks uurige, kuidas nad enne eelmüüki masinaid katsetavad, ja küsige, millist tüüpi kontrolle kasutatakse kasutatud ja renoveeritud masinates, enne kui nad neid edasi müüvad.

Investeering, mille teete täna oma veinikelderi märgistusseadmetesse, sõltub pikaajaliselt seadmete tootja toest ja kliendihooldusest. Kliendina tahate teada, et nad seisavad oma toodete taga, pakkudes teie küsimustele põhjalikke ja kasulikke vastuseid, muutes osade hõlpsasti kättesaadavaks ning järgides kõigi oma uute või kasutatud seadmete kõrgeid kvaliteedistandardeid. Kõik need tegurid mõjutavad seda, kui hästi teie märgistusseade töötab, kui need esimesed tuhat pudelit ja kui teie veinitöö laieneb.

Järeldus

Professionaalsete märgistusseadmetega veinitoodangu suurendamise poole liikudes pidage meeles kõiki otsuseid, mida peate tegema.

• Hinnake oma praegust tootmisliini ja määrake siltide vajavate pudelite või purkide arv, samuti ruumi- ja kujunduspiirangud.

• Kui olete mõned tootmiseesmärgid seadnud ja teil on idee uue sildimisseadme integreerimise kohta, on aeg poodlema minna. Etiketimasina ostmisel peate võrdlema erinevaid võimalusi, sealhulgas poolautomaatne, täisautomaatne, lauaplaadil, reas või pööratav. Samuti peate arvestama oma materjalidega (klaaspudel, alumiiniumpurk, vinüületiketid, läikpaberi etiketid jne), et teie valitud sildimasin hästi toimiks.

• Pidage meeles, et teie valitud märgistusseadmed vajavad töö jätkamiseks ka pidevat hooldust ja hooldust. Peaksite võtma ühendust hea mainega edasimüüjaga ja hankima teavet nende teeninduslepingute ja osade saadavuse kohta, et teil oleks uue masina töökorras hoidmiseks vajalikke ressursse.

Automatiseeritud märgistustehnoloogia tõhus kasutamine suurendab oluliselt veinitootjate tootlikkust ja toodangut.

Õige sildimasina leidmine on aga võti. Enne ostu sooritamist hinnake kindlasti kõigi võimalike märgistusseadmete kvaliteeti, kiirust ja töökindlust.