Automaatsed vertikaalsed ümmargused metallpurgid Labeller Equipment Machinery

Järgmine vertikaalne ümmargune pudeli märgistamise masin on seadmete põhiteave ja masinat saab kohandada vastavalt erinõuetele ja näidistele.

Ümmarguste pudelite märgistamise masinate põhiline kasutamine:

Ümmarguste pudelite märgistamise masinad

Farmaatsia-, toidu-, kosmeetika- ja muude tööstusharude jaoks võib ümmarguse pudeli märgistuse kinnitada nädala ja poolringikujulise märgistuse külge.

Valikulise automaatse plaadimängija Unscrambleri saab otse ühendada esiotsa tootmisliiniga, automaatse lutipudeli etiketimasinasse, suurendades tõhusust.

Valikulised konfiguratsioonid lintkodeerivate märgistusseadmete, veebipõhise trükise valmistamise kuupäeva ja partii numbri järgi, vähendatakse pudelite pakkimisprotsesse, parandatakse tootmise efektiivsust.

Automaatsed vertikaalsed ümmargused metallpurgid Labeller Equipment Machine Details

Rakendus

Sildi jaoks: isekleepuvad sildid, isekleepuv kile, elektrooniline järelevalvekood, vöötkood jne.

Kasutamine: nõuda membraanile kinnitatud etiketi või toote ümbermõõdu pinda.

Tööstus: kasutatakse laialdaselt toiduainetes, meditsiinis, kosmeetikas, kosmeetika-, elektroonika-, metalli-, plasti- ja muudes tööstusharudes.

Kasutamine: PET-i ümmarguse pudeli märgistamine, plastpudelite, konservide ja nii edasi sildistamine.

Automaatsed vertikaalsed ümmargused metallpurgid Labeller Equipment Machine Details

Tööprotsess

* Põhitöö: pudeli korpuse toode on eraldatud, andur tuvastab, et toode edastab märgistuse juhtimissüsteemile tagastatud signaali, mootori juhtimiseks kasutatav juhtimissüsteem saadab tootele kinnitatud sildi ja asukoha, toote voolu standardseadme kate, mis on kaetud standardsete pöörlemisseadmetega, etikett on rullkate, toimingule lisatud silt on lõpule viidud.

* Toimimisviis: pange toode (millele pääseb ligi) -> toote ülekandmine (seade automaatselt) -> toodete minutite kaugus -> toote testimine -> sildistamine -> kate tähistatud -> koguge kokku märgistustooted.

Automaatsed vertikaalsed ümmargused metallpurgid Labeller Equipment Machine Details

Tehnilised parameetrid

Sobiv sildi pikkus (mm): 20mm ~ 314mm

Rakendatav etiketi laius (aluspaberi laius / mm): 15mm ~ 150mm

Kohaldatavate toodete läbimõõt (ümmarguse pudeli jaoks) ja kõrgus: läbimõõt: φ25mm ~ φ100mm

Kõrgus: 25mm ~ 230mm

Rakendatav standardne rulli läbimõõt (mm): φ280mm

Rakendatav standardne rulli läbimõõt (mm): φ76mm

Märgistamise täpsus (mm): ± 1 mm

Standardkiirus (m / min): servo: 5 ~ 25 m / min

Astumine: 5 ~ 19m / min

Märgistamise kiirus (tk / min): samm-sammult: 30 ~ 80 tk / min (koos pudeli ja sildi suurusega)

Servo: 40 ~ 120 tk / min

Konveieri kiirus (m / min): 5 ~ 25 m / min

Kaal (kg): umbes 185kg

Sagedus (HZ): 50 Hz

Pinge (V): 220V

Võimsus (W): 530W (veojõusamm)

980W (veojõuservo)

Seadme mõõtmed (mm) (P × L × K): 1950mm × 1100mm × 1300mm

Automaatsete ümmarguste purkide omadused:

► laia valikut rakendusi, mis vastavad ümmarguse pudeli märgistamise või poolringikujulise sildi ümbermõõdule,

►pudeli sildi vahetamine lihtsa ja hõlpsasti reguleeritava vahel;

► sildid kattuvad kõrgel tasemel möödaviiguga, võetakse kasutusele parandusasutused, mis on tähistatud ilma lihtsa teeta, märgistades osi x / y / z ja kaheksa kolme vabadusastme kalle on reguleeritavad, ummikuid ei reguleerita, sildid kattuvad kõrgel; sildistamine kvaliteet, tavalise vööümbrise seksuaalse repressiooni kasutamine, siledaks, kortsuks muutmine, pakendi kvaliteedi parandamine;

► tootmisliiniga saab ühendada ka paindlikke, eraldiseisvaid pudeleid, automaatse funktsiooniga pudeleid, iseseisvat tootmist;

►intelligentne juhtimine, automaatne fotoelektriline jälgimine, ilma objekti märgistamiseta, etikettide automaatkorrigeerimise ja automaatse tuvastamise funktsioonide etikettide, kleebiste ja siltidena jäätmete lekke vältimiseks;

►kõrge stabiilsus, Panasonic PLC + puutetundlik ekraan + Panasonic Matsushita elektriline silmade nõel + saksa Leuze sildiandur, mis koosneb arenenud elektroonilistest juhtimissüsteemidest, tugiseadmetest 7 × 24-tunnine töö;

►korrigeerimine on lihtne, märgistamiskiirus, edastuskiirus, jagatud pudel suudab realiseerida astmeteta kiiruse, kohandada vastavalt vajadusele;

►kindel, kasutades kolme reguleerimismehhanismi, kasutab ära stabiilsuskolmnurka, kogu tahket ja vastupidavat. Roostevaba ja legeeritud teras, mis vastavad GMP tootmise nõuetele;

Konfiguratsioon

Konfiguratsioon

EiNimiMudelÜhikBränd
1PLC juhtimissüsteem6ES7212-1A1KomplektSIEMENS
2Puuteekraan6AV6648-01A1KomplektSIEMENS
3Fotoelektriline andur

(Kontrollige pudelit)

FS-N18N1KomplektJaapan MÄRKUS
4Fotoelektriline andur

(Kontrollige läbipaistmatut silti)

GS611 komplektSaksa Leuze
5Servomootor2004-RZ08BAIAN1KomplektAmerica AB
6Sõida2003-CSD3-08BX21KomplektAmerica AB
7Peamine transpordimootor90W1: 301KomplektSaksamaa JSCC
8Vajutage pudeli mootorit40W1: 301KomplektSaksamaa JSCC
9Kiiruseregulaator25–90 W2 komplektiSaksamaa JSCC

Masina struktuuri joonis

Masina struktuuri joonis

Rihma tüüpi konveier

See etikett kasutab imporditud tööstusrihma. See on palju kantav ilma kergesti määrduva ja pikaajaliseks tööks. Samuti võib see muutuda, kui sobiv rihma materjal sõltub toodetest.

Täpne andur

Võta vastu tipptasemel kiudoptiline andur, et tooteid täpselt teha ja sildi asukoht häireteta teha. Liugraudade ainulaadne disain erineb palju üldise tootja kehvast disainist.

Kvaliteet ja ilu

Sildi põhistruktuur on valmistatud anodeeritud protsessiga roostevabast terasest S304 ja kõrgekvaliteedilisest alumiiniumist. See vastab GMP standardile, mis tagab lihtsa hoolduse ja pika vastupidava eluea. Konveierisüsteemile rakendatud FRP-ketimaterjalist valmistatud ülemine kett ja vastupidav UPE juhtsiin on loodud toote välimuse kaitsmiseks ja tõhusaks toimimiseks. See suureneb ka aastatepikkuse usaldusväärse pikaajalise kasutamise korral.

Lihtsa mehhanismi reguleerimine

See võimaldab aplikaatori hõlpsaks reguleerimiseks käsiratta mehhanismiga varustatud väikest või suurt lai reguleerimist. See tagaks ka toote suurusest ja märgistamisasendist sõltuva lameda ja sujuva märgistuse sobiva pakkimisjaama reguleerimise abil.

Jäik masina alus

Topeltkandilised jalad olid valmistatud roostevabast terasest. See on ühtlane ja ei võta palju ruumi. Kui etikett töötab, ei värise see ja see ei mõjuta sildistamist.

Paindlik liikuvus

Liikumisratas ja roostevabast terasest kinnitusmutter on mõeldud masina paindlikuks liigutamiseks teise tootmisliini toetamiseks. Seetõttu suurendaks see investeerimise eeliseid.

Proovide sildistamine:

Proovide märgistamineProovide märgistamine