Automaatne ümmarguse pudeli liimikleebise sildistamise masin

Sissejuhatus

Ümmargune pudeli märgistamise masin sobib ümmarguse pudeli märgistamiseks. juhtimiseks astmelise mootori või servomootori abil parema abeli saavutamiseks kasutage PLC programmeeritavat juhtimist, fotoelektrituvastuse siltide saatmist. Saab ühendada võrgupõhiseks sildimisseadmeks, toodete märgistamiseks veebis või pakendipaki välispinna märgistamiseks. Võltsivastane märgistus. otse kokku tootmisliinil või pakkimismasinas, et juhtida üksi või jõukkontrolli, realiseerida automaatne märgistamine.

Ümarate, ruudukujuliste ja lamedate pudelite automaatseks märgistamiseks farmaatsiatoodete, igapäevaste kemikaalide, toidu- ja joogitööstuse jaoks.

Siltija tuvastab automaatselt sildi suuruse ja pudeli õige koha ning määrab sobivad märgistamise parameetrid - see on väga kasulik funktsioon mitme toote märgistamiseks kasutajatele.

Automaatne ümmarguse pudeli liimikleebise sildistamise masin

Tehniline parameeter

Märgistamise kiirus1500-6000bph, reguleeritav
Pudeli läbimõõtAlla 120mm
Sildi laius10-200mm
Sildi pikkus10-400mm
Sildi viga≤ ± 0,5 mm
Sildi rulli läbimõõtRulli siseläbimõõt: 76mm; Rulli välisläbimõõt: max 360mm
Neto kaal550kg
Kontuuri suurused3000 * 1500 * 1700mm

Tehnilised omadused ja rakendus:

1. Saksamaal toodetud etikettide ja täppis-samm-mootorite etiketid, mis juhitakse etiketipeale. Stabiilsem ja suure täpsusega, kiirem. Hoidke alati õiget signaali.

2. Hea kvaliteediga konveier, töötab stabiilselt ja täpselt, pika kasutuseaga. Iga sildi sildi pikkus, automaatse arvutamise jaoks kasutage fotolektri ja PLC kombinatsiooni, pikkust saab muuta puutetundliku ekraaniga, mugav kasutada.

3. Siltide söötmine võtab vastu puhvriseadme, et lahendada sildi hõlpsasti klõpsatav probleem. Hea kvaliteet Roostevabast terasest raami konstruktsioon ja komponendid on standardvarustuses. Suurema juhtimiskapi sisemus, hea soojuse hajumisega elektriseadmed, hõlpsasti tuvastatavad.

4. Humaniseeritud disain, vähem kahjustusi, mugav hooldada. Varustuse põhi koos jalaga, sarvjalgadega, mugav toestada ja hõlpsasti liigutatav.

5. Võib ühendada kogu tootmisliiniga või kasutada iseseisvalt.

Automaatne ümmarguse pudeli liimikleebise sildistamise masin

Kehtib objektiklassi ümmarguse pudeli märgistuse ümbermõõdupinnale, selle saab kinnitada ühele standardile ja topeltstandardile, tagumisi topeltstandardivahesid saab paindlikult reguleerida, näiteks geelveega ümmargused pudelid, purgid ja muud ümmargused toidumärgised kosmeetika-, toidu-, farmaatsia-, desinfitseerimis- ja muudes tööstusharudes.

Valikulisi perifeersete asukohtade tuvastamise vahendeid saab realiseerida ümbermõõdulisel pinnal, mis tähistab määratud asukohta.

Lisavarustusena kleeplint ja tindiprinter, et saavutada etiketile trükitud valmistamiskuupäev ja partii teave, et saavutada sildistamine - integreerimine.

Rakendus

1, sildi jaoks: isekleepuvad sildid, isekleepuv kile, elektrooniline järelevalvekood, vöötkood jne.

2, rakendus: läbimõõt 30mm ~ 90mm ümmargune pudel vahel.

3, tööstus: kasutatakse laialdaselt meditsiinis, toidus, mänguasjades, kosmeetikas ja muudes tööstusharudes.

4, rakendus: desinfitseerimispudeli etikett, geeli topeltstandard, punase veini pudelid on märgistatud positsioneerimismärgisega
ja nii edasi.

Automaatne ümmarguse pudeli liimikleebise sildistamise masin

Kirjeldus

1. Võimas, sama seadet saab realiseerida ühes klassis esemeid ümmarguse pudeli märgistamise ja topeltstandardi märgistamise standardi järgi, topeltstandardi vahekaugust saab paindlikult reguleerida. Valikulist perifeerset asukoha tuvastamise seadet saab realiseerida pinna ümbermõõdu positsioneerimise märgistamise funktsioonis;

2. etikettide kattuvus ja kõrgsurve ülemise konfiguratsiooni mehhanism, mis ühendab 3-teljelise positsioneerimismehhanismi, et vältida pudeli kõikumisi, parandada märgistamise täpsust;

3. Automaatne pudel, kasutades vedru minutilisi pudeliorganisatsioone, et tõhusalt kõrvaldada pudelipudeli enda põhjustatud viga
mitte sile, parandab stabiilsust;

4. See on varustatud inglise liidese ja PLC juhtimissüsteemiga, mis on mugav, inimese ja masina liides töötavaga
õpetab funktsioone, parameetrite muutmist intuitiivseks, erinevate funktsioonide hõlpsaks vahetamiseks;

5. Kleebiste raiskamise vältimiseks arukas juhtimine, automaatne fotoelektriline jälgimine, ilma objekti märgistamiseta, siltide automaatkorrigeerimise ja automaatse tuvastamise funktsioonide siltide, siltide ja äravooluta;

6. kindel tervis, roostevabast terasest alumiiniumitootmine ja kvaliteetne ettevõte vastavalt GMP tootmise nõuetele;

7. Automaatse väljalülitusfunktsiooniga, tootmise loendamise funktsioon, energiasäästufunktsioon (määratud aja jooksul ei toimu tootmist, seade lülitub automaatselt energiasäästlikku ooterežiimi), viited tootenumbri seadistamisele, parameetrite seadistamise kaitsefunktsioon

Automaatne ümmarguse pudeli liimikleebise sildistamise masin

Tööprotsess

* Põhitööd: pange toode konveierilindile, pudeli alamagentuuridesse, allasutused villivad tooteid eraldi, andur tuvastab, et toode edastab märgistuse juhtimissüsteemile tagastatud signaali, juhtimissüsteem töötab vastav mootori vahekaart Esita ja kinnitatakse toote sildistamise kohale, samal ajal kui standard ületab, on lõpule viidud sildiga seotud toiming.

* Toimimisviis: pange toote konveierilint (millele pääseb ligi) -> Toote kohaletoimetamine -> Tooted on mõne minuti kaugusel -> Toote testimine -> Toote positsioneerimine -> Märgistamine ja kaetud maamärgid -> koguge kokku märgistustooted.