Lameda pudeli kahepoolsete sildimisseade mitmesuguste lameda ruudukujulise pudeli purgi jaoks

Sissejuhatus

See ruudukujuline pudeli märgistamise masin on varustatud arvuti puutetundliku ekraaniga, mis paigutab väga ulatusliku integreeritud vooluahela. seda juhib hiina tähega puutetundliku ekraaniga mikroarvuti, mõistis mees-masin suhtlust. Mikroarvuti seadistamisest on abi kõigi puuteekraaniga andmete sisestamisel ja ka töötingimuste igakülgseks juhtimiseks pärast masina käivitamist.

Lameda pudeli kahepoolsete sildimisseade mitmesuguste lameda ruudukujulise pudeli purgi jaoks

PLC ümmargune liimiga sildimisseade on lihtsustatud ja mõistliku struktuuriga ning hõlpsasti kasutatava ettevõtte uuendatud toode. Toodangut saab reguleerida pudelite ja siltide spetsifikatsiooni ja omaduste järgi. see sobib igasuguste pudelite jaoks. Nii läbipaistva kleepkleebise kui ka läbipaistmatu kleebiskleebise võib pudelitel või mahutitel hästi märgistada, olenemata sellest, millised on klaaspudelid või plastpudelid, mida kasutatakse toidus, masinas või kosmeetikas.

Lameda pudeli kahepoolsete sildimisseade mitmesuguste lameda ruudukujulise pudeli purgi jaoks

Tehniline parameeter

Märgistamise kiirus30 ~ 120 pudelit minutis (Oleneb pakendi suurusest ja sildi pikkusest)
Konteineri välisläbimõõt20 ~ 120mm
Konteineri kõrgus35 ~ 200mm
Sildi pikkuse vahemik233 ~ 200mm
Sildi kõrguse vahemik15 ~ 90mm
Sildi viga≤ ± 0,5 mm
Sildi rulli läbimõõtRulli siseläbimõõt: 76mm; Rulli välisläbimõõt: max 360mm
läbilaskevõime suundVasak → parem
Neto kaal650kg
Kontuuri suurused2400mm * 800mm * 1370mm

Lameda pudeli kahepoolsete sildimisseade mitmesuguste lameda ruudukujulise pudeli purgi jaoks

Tehnilised omadused ja rakendus:

1. etiketi rulli spetsifikatsioon: etiketi rulli läbimõõt on ≤350mm, maksimaalne laius 90mm, rulli ava läbimõõt 75mm.

2. töötemperatuur: 5 ~ 35 ℃

3. Tööniiskus : 30% ~ 80% RH

4. Töökeskkond : Ei tohi olla tule- ja plahvatusohtlikke gaase ega tolmu

Lameda pudeli kahepoolsete sildimisseade mitmesuguste lameda ruudukujulise pudeli purgi jaoks

Tööpõhimõtted:

Kontroller käivitab ülekandesildi samm-mootori ja edastab sildi kiiresti välja, kui ta tuvastab, et pudelid tuleb pudeliasendi senori kaudu sildistada ja koos sildimootoriga kerida. Sildi edastamine peatatakse, kui see tuvastab siltide vahel oleva tühimiku, saadetakse kodeerimissignaalid välja. Ja kontroller loendas meie siltidega pudeleid, värskendas andmeid ja kuvas neid ekraanil. Ja kontroller jälgib masina töötamise juhtimiseks ka kõiki parameetrite seadeid ja alarmi.

1. Selle seeria tooted ei sobi mitte ainult ümmarguste purkide / purkide / silindrite / pudelite jaoks, vaid ka lamedate ruudukujuliste kahe küljega pudelite jaoks farmaatsia-, pestitsiidi-, toidu- ja keemiatööstuses.

2. See võib automaatselt lõpetada pudeli rühmitamise, märgilindi saatmise, siltide sünkroonse eraldamise, partiinumbri sildistamise ja automaatse printimise jne.

3. Mehaanikatehnoloogiaga võtab see kasutusele suure pöördemomendi mootori ja imporditud fotoelektrilise juhtimise ja PLC programmi juhtimissüsteemi, tagades seeläbi täpse märgistuse, stabiilse, usaldusväärse ja kõrge efektiivsuse.

Lameda pudeli kahepoolsete sildimisseade mitmesuguste lameda ruudukujulise pudeli purgi jaoks

  • Mikroarvuti märgistussüsteemiga kiire ja stabiilne, sobib pikaajaliseks tööks süsteemi kontrollifunktsiooniga: sildid puuduvad või on katki, välja jäävad, e-seiskamine, ebanormaalne sageduse teisendamine, kirjutusmasinalindi puudumine, see suudab tuvastada kõik ja peatab seejärel auto.
  • I / O enesekontrolli funktsioon võib kuvada kõiki süsteemi fotoelektrilisi signaale ja mootoreid, lühendada remondiaega, vähendada hoolduskulusid.
  • Sammude võrra väiksema kiiruse reguleerimise korral muutub märgistamiskiirus automaatselt vastavalt edastamiskiirusele, pole vaja märgistussensorit liigutada.
  • Valmistatud SUS304 ja vilistlaste sulamist, mis vastab täielikult GMP nõuetele.

1. Mis tüüpi sildimasin teil on?

Hea klient, meil on ümmarguste konteinerite ja tasase pinna jaoks automaatne ja poolautomaatne märgistamismasin. Mõni mudel ühele sildile ja teine kahele või isegi enamale. Ja me saame masina kujundada vastavalt teie konkreetsele märgistamise olukorrale.

Seega lubas pls vabalt meile oma märgistamisnõuded saata, pakume teile vastavat märgistuslahendust.

2. Kas saaksime kuupäeva ja partii nr printimiseks lisada kodeerimismasina?

Jah, võite tähtede ja numbri printimiseks lisada kodeerimismasina. See on kuum tempel ja suudab printida kõige rohkem kolme rida.

3. Millist teavet peaksime sobiva mudeli kontrollimiseks esitama?

Pls saatke meile oma konteineri ja sildi pilt, samuti konteineri ja sildi suurus.
Pls ütle meile ka, millist silti kasutate, kui võimalik. (Näiteks võib isekleepuv, kas liim, kuum liim jne, olenemata sellest, kas silt on rullides või tükkidena.)
Seejärel laseme teil kontrollida sobivat mudelit.