Kaherajaline automaatne PVC kahanevate varrukatega aplikaator

Kaherajaline kokkutõmbuvate varrukatega siltide aplikaator töötab kaks sünkroniseeritud pead ja see võib töötada kas ühe peaga või kahepeaga multifunktsionaalse masinana, mis on võimeline kandma ja kahandama varruka silte ja korgitihendeid korraga mitmele tühjale või täidetud ringile, ruudukujulised, ristkülikukujulised, ovaalsed anumad plastikust, klaasist ja metallist, mida kasutatakse laialdaselt jookide, toiduainete, farmaatsia-, isikuhooldus-, majapidamis-, keemia- ja muude tööstustoodete jaoks, see kahekordse peaga kokkutõmbuvate etikettide aplikaator aitab klientidel säästa ruumi, eelarvet, tööjõukulusid ja suurendada selle asemel, et kasutada kahte ühe peaga torni tüüpi kokkutõmbuvate varrukatega aplikaatormasinat.

Kaherajaline automaatne PVC kahanevate varrukatega aplikaator

Kahekordse peaga kokkutõmbuvate varrukatega etikettide paigaldamise masin on ainulaadne ja paindlik kaherealine automaatne kokkutõmbuvate etikettide aplikaator. See kokkutõmmatavate varrukatega siltide aplikaator on spetsiaalselt loodud klientidele, kes soovivad pudelitele korraga manustada ja kahandada varrukasilte ja korgitihendeid ning aidata teil säästke eelarvet, tööjõukulusid, eelarvet ja suurendage efektiivsust, mida ühe peaga kokkutõmbuvate etikettidega masin ei saa hakkama. Sellel kaherealise kokkutõmbumisega masinal on kaks sõltumatut sünkroniseeritud varrukapead, seda saab käitada ühe rajaga masinana või kaherealise multifunktsionaalse masinana, mis suudab teie väljundvõimsuse kahekordistamiseks töötada korraga varrukasilte ja korktihendeid. See on ideaalne lahendus kogu keha varrukate või täiskeha varrukate jaoks, millel on võltsimise ilmne riba.

Kahe peaga kokkutõmbuvate varrukatega siltide aplikaator on valmistatud roostevabast terasest 304, võimaldades masinal töötada enamikus tootmiskeskkondades. Kriitilised elektroonilised komponendid ja PLC-juhtelemendid on valmistatud Siemensi, Mitsubishi, Omron Schneideri ja teiste maailmakuulsate brändide poolt, servojuhtimisega, PLC-ga juhitavate siltidega ajamirullid ja sildilaskerattad täpse ja järjepideva kokkutõmbuvate varrukatega varustamiseks, nelja teraga servoajamiga lõikurikomplekt kiirete täpsete lõikude jaoks, vähene jääk, ainulaadne lõikurikomplekti modulaarne disain võimaldab terasid hõlpsasti vahetada või kiireid, ilma tööriistadeta vahetada etiketivormingu või mahuti suuruse muutmisel teistele lõikekarpidele, lõikurikastides kasutatakse tavalisi taskukohaseid terasid, mida on võimalik leida kohalikust riistvara poest. Kiire vahetustera minimeerib ühest mahutist teise seisaku, toote käitamine on PLC-juhitav programmeeritud kasutajasõbraliku puutetundliku ekraaniga juhtpaneeli HMI-ga.

Lühike sissejuhatus

1) Varrukasildimisseade on kohandatud vastama tootjate ja tarnijate täpsetele nõudmistele. Seda saab rakendada iseseisvalt või integreerituna reas ja sobitades täitmisseadmete kiirust.

2) Seadmete raamistik on õmblusega keevitatud, toidukõlblik roostevabast terasest sektsioon. See kindel alus võib vähendada liikumise ja vibratsiooni absoluutse miinimumini ning tagada seeläbi järjepidev ja täpne märgistus.

3) Lõikuri pea tasapind kehtib mahutile ∮30 mm - ∮130 mm. Teil pole seda kunagi vaja muuta ega siluda. Pealegi on see varustatud ainulaadse kerge puutetundliku inimese-masina ekraaniga, nimelt automaatse otsingu algse asukohaga, samuti ohutusega ja mugavusega, mis on teistest kongenergiatoodetest ees.

4) Mõistliku kõrgusega on mugav labe fikseerida. Peate seda ainult kergelt vajutama. Veelgi enam, silt tuvastab ja leiab asukoha automaatselt. Sildi vahetamine on lihtne ja mugav. Pealegi on lõikekoht absoluutselt täpne.

5) Uue disainiga lõikuri samm-mootor, mille kiirus on suur ja tegevus täpne. Lõige on korras ja kokkutõmbamine on täiuslik. See disain teeb koostööd sildi sünkroniseeritud asukohaga, struktuur võimaldab lõigatud koha täpsust 1 mm piires.

Kaherajaline automaatne PVC kahanevate varrukatega aplikaator

Tehnilised kirjeldused

Mudeli nrSLM-150-2SLM-250-2SLM-350-2SLM-450-2
Kiiruse vahemik150x2BPM250x2BPM350x2BPM450x2BPM
Konteineri kujuKontuuridega ümmargused, ruudukujulised, ristkülikukujulised ja ovaalsed anumad
Konteineri tüüpKlaas, plast ja metall
Varrukasildi materjalPVC, PET, OPS ja OPP
Materiaalne paksus0,03-0,13 mm
Konteinerite dimeetrid28–125 mm
Konteineri kõrgus50-305mm
Varrukate lamedad25-200mm
Varruka lõigatud pikkus38-305mm
Südamiku suurus5 "- 10" reguleeritav
Rulli täielik läbimõõt500mm
Elektrivarustus220V 50 / 60Hz 1 / 3PH; 380V 50 / 60Hz 3PH
Masina mõõde3 × 1,2 × 2,1 miljonit3,2 × 1,2 × 2,1M3,8 × 1,2 × 2,1M3,8 × 1,2 × 2,1M