Plastklaasist pudelite kahepoolsed kleebisteta sildistamise seadmed

Kahepoolne automaatne märgistusseade sobib ruudukujuliste või topelt- või ühemärgiliste pudelite jaoks. Kujurihma saab kallutada ja sildipead saab reguleerida kaheksas suunas, nii et masinat saab iga pudeli jaoks edukalt mitme minuti jooksul kinnitada.

Pudeli märgistamise masina parameeter

Toiteallikas (V / Hz): vahelduvvool 220/50 110/60
Võimsus (W): 1500
Märgistuse täpsus (mm): ± 1,0
Märgistuse suurus (mm): kõrgus 15–100 mm, pikkus 20 × 300 mm
Pudeli suurus (mm): välisläbimõõt 12-100mm, kõrgus 30-200mm
Mahutavus (b / m): 40-120
Mõõtmed (P × L × K) (mm): 2200 × 1400 × 1550
NW (kg): 320

Plastklaasist pudelite kahepoolsed kleebisteta sildistamise seadmed

Aktiivtelje ja pressirulli vahelist rõhku saab reguleerida, nii et riba liikumissuunda saab vabalt reguleerida. Sildi vajutatakse ainult paindlikult, moonutusi tekitamata.

Märgistuspea võtab vastu topeltpressrullide struktuuri, see tagab, et silt tõmmatakse tihedalt, kuid ei purune paberi alloleva lõikamise tõttu, eraldatud sidur muudab pingutuse tasakaalustatumaks. Hiina ja inglise keeles puutetundlikul ekraanil põhinev kasutajaliides koos ühe veebipõhise abisüsteemiga muudab masina kasutamise lihtsaks. Pressirihma kardetakse põhitranspordiliini, nii et see paneb kaks transpordiliini absoluutselt sünkroonselt tööle.

Plastklaasist pudelite kahepoolsed kleebisteta sildistamise seadmed

Automaatne märgistamismasin on varustatud kuulsa mootoriga, nii et see realiseerib tõelist suletud ahelaga juhtimist ja väldib samm-mootoriga varustamisel "pimeda inimese kõndimise" nähtust. Mitmekanaliline kooder tuvastab märgistuse asukoha täpselt suurel kiirusel. Pärast pudelisse surumist vajutatakse silti klapi abil ning aktiivsete ja passiivsete käsnarullide abil. nii et kui silt on kinni jäänud, pole sellel põit. See on eriti rakendatav läbipaistvate siltidega sildistatud kristallpudelite puhul. Lisavarustuses olev õhu sõidu ja rullide märgistamise komplekt võimaldab ümmargused pudelid täpselt märgistada.

Automaatseid märgistamismasinaid saab kasutada iseseisvate märgistamisjaamadena, kuid need on valmistatud töötama automatiseeritud pakendisüsteemi osana. Erinevas formaadis siltide paigaldamiseks võib kasutada erinevaid märgistamismasinaid, nagu allpool arutletud. Automaatsed märgistusseadmed võivad märgistamisprotsessi märkimisväärselt kiirendada, nõudes operaatorilt ainult etiketirullide seadistamist ja vahetamist. Tavaliselt, kui pudelid liiguvad lintkonveierisüsteemist allapoole, kasutatakse pudelieraldajat, et asetada iga konteineri vahele väike vahe, tagades, et ühtlane kortsudeta pealekandmine jätkub ka suurema kiirusega.

Plastklaasist pudelite kahepoolsed kleebisteta sildistamise seadmed

Vormingute sildistamine

Märgistamismasinad saavad kleepida silte mitmele eri vormingus konteinerite tüübile ja suurusele. Üks levinumaid silditüüpe ümbrisetailis. Pakkige etiketid üsna lihtsalt, keerake silt pudeli ümber. Pudelivesi ja muud joogitüüpi tooted kasutavad ära pakkemärgiste hõlpsust, mis sobib hästi ümmarguste anumatega. Kuid sildimisseadmed suudavad saavutada palju enamat kui lihtsalt sildi ümber pudeli ümber mähkimine. Ülemised ja alumised sildid ning eesmised ja tagumised etiketid saavad kleepida samale konteinerile kaks erinevat silti, kui see liigub läbi sildimasina. Pidage meeles, et sõltuvalt seda tüüpi märgistusseadmete konfiguratsioonist võivad sildid ise vajada sildi tootja konkreetset seadistust. Need kaks sildisüsteemi võimaldavad pakendajatel luua turunduse ja toote esitlemise jaoks etiketi, asetades samal ajal toitumisalase ja muu teabe tagumikule etiketile. Etikette võib valmistada ka kolme paneelsiltide kandmiseks ruudu- või ristkülikukujulistele mahutitele, nurgasiltidele ja muudele unikaalsete pakendiprojektide kohandatud vormingutele.