Isekleepuva kleebise lame karbi kasti sildistamise masin

Üldised omadused:

1): meie ettevõte on keskendunud ainult villitud pakendite tootmisliini kolmanda põlvkonna toodete täiendamisele, uurimis- ja arendustegevusele ning tootmisele.

Peamistel tehnilistel ja tootmistöötajatel on 20-aastane kogemus akumuleerumise ja tehnilise ladustamise alal, mis vastavad teie ettevõtte pudelipakendiseadmete tehnilistele nõuetele ja tootmisnõuetele.

2): oleme õppinud teie ettevõtte erinõuded villimise ja pakendamise tootmisliini seadmete tehnoloogiale, jõudlusele, kiirusele ja muudele üksikasjadele ning valmistame üksikasjalikke ja selgeid "dokumente ja materjale" teie ettevõtte seadmete nõuetele.
Palun, mu kallis kolleeg, võtke vaevaks, et seda oma tihedas ajakavas lähemalt uurida.

3): kui valite oma ettevõtte villimise ja pakendamise tootmisliini tootjaks, anname endast parima, et olla piirkondlike standardvarustuse näide. See on meie suhtumine igasse lepingusse.

Meie ettevõtte seadmete tootmismaterjalid on kõik roostevabast terasest, mille omadused on üle 304, ja ravimitega kokkupuutuv osa on 316.

Elektrooniline seade KASUTAB rahvusvahelist kõrgtaset esindavat konfiguratsiooni.

See on ka parim põhjus, miks võite olla kindel, et valite ühistutootjaks meie ettevõtte.

4): pärast garantiiperioodi, kui müügijärgse teeninduse järele on nõudlust, osutame kõigepealt tingimusteta teenust ja võtame hiljem tasu.

Palun uskuge meie siirusesse, heas usus ja toodete kvaliteedis;

Palun uskuge, et meie müügijärgne teenindus peab esindama kodumaise tööstuse kõige kõrgemat taset, sest mõistame sügavalt: see on ettevõtte jätkusuutliku arengu võti, peegeldab konkurentsivõimet ja tipphetki!

Eriomadused:

-Sobib erinevate ümmarguste pudelipindade märgistamiseks

-See võtab vastu piiramatult reguleeritava kiiruse juhtimise, pole vajalik anduri silmade edastamise ja sildistamise liigutamiseks.

-See masin integreerib elektrilise ja mehaanilise seadme, millel on lihtne ja mõistlik struktuur ning mitu kaitseseadet. Seda on lihtne hooldada.

-See on varustatud liidese ja PLC-juhtimissüsteemiga, mis on mugav, hõlbus hooldada ja stabiilne, pakkudes hõlpsat juurdepääsu kõigile parameetrite vahemikus olevatele seadetele.

-See on automaatjuhtimisega ja tuvastab süsteemi, mis peatub, kui puuduvad pudelid, sildid ja pudelikeedised, reserveeritud pudelid ja lint saab otsa.

-See kasutab optiliste elektrisüsteemide kleepimist, pideva jõudlusega. Sildi asukohta saab meelevaldselt reguleerida.

-Masinal on kuumakoodiprinter 360nurga eristamiseks.

-Esiosa suurus vastab kliendi näidisele.

-Materjal koosneb kvaliteetsest roostevabast terasest 304, elegantse välimusega ja vastab GMP standardile.

Tehnilised parameetrid:

EiEsemedAndmed
1Maksimaalne väljund180 PUDELIT MIN
2Siltide pikkus20 ~ 250mm
3Siltide laius20 ~ 75mm
4Sobiv pudelivalik15 ~ 300ml
5Pudelite kõrgus30 ~ 150mm
6Pinge / sagedusAC220V / 50Hz
7Energiatarve2Kw
8Mõõtmed (PxLxK)1950x1060x1300mm
9Kaal237 kg