Kosmeetikatoodete märgistamise seadmed

Kasulik kõigile kosmeetikatoodete pakenditootjatele

Federal Food, Drug & Cosmetic Act määratleb kosmeetikat kui "artikleid, mis on ette nähtud inimese keha puhastamiseks, kaunistamiseks, atraktiivsuse suurendamiseks või välimuse muutmiseks, mis on mõeldud hõõrumiseks, valamiseks, piserdamiseks või pihustamiseks, sissetoomiseks või muul viisil kehale kandmiseks".

FDA kosmeetikatoodete märgistamise nõuete eesmärk on kaitsta tarbijaid terviseriskide ja petlike tavade eest ning aidata tarbijatel teha teadlikke otsuseid kosmeetikatoodete kohta, mida nad kavatsevad osta.

Kosmeetikat ei tohi märgistada ega reklaamida väidetega, mis viitavad sellele, et FDA on toote heaks kiitnud. See kehtib isegi siis, kui tootmisettevõte on registreeritud või toode kuulub FDA vabatahtliku kosmeetikatoodete registreerimise programmi.

Lühidalt öeldes nõuab FDA kosmeetikatoodete etikette:

  • Toote identiteet (mis see on)
  • Netosisu (kui palju on pakendis)
  • Koostisosadeklaratsioon (millest see koosneb)
  • Kõik nõutavad hoiatussildid (eseme kasutamisega seotud võimalikud riskid)

Kosmeetikatoodete pakenditootjad teavad, et märgised on kosmeetikatoodete turustamise oluline osa, kuid need on mõeldud ka tarbijate teavitamiseks toote kavandatud kasutusest, koostisosadest, netokogusest ning tootmise või levitamise kohast.

Kuna kosmeetikatoodete etikette on erineva kuju ja suurusega, on mitmesuguste nõudmiste rahuldamiseks olemas mitmesugused märgistuse paigaldamise seadmed. Multifunktsionaalsed etikettide paigaldamise masinad võimaldavad teil välkkiirelt oma kosmeetikatooted kokku pakkida, pitseerida ja kleepida.

Sõltumata märgistamist vajavatest kosmeetikatoodete pakenditest, otsige esmalt parimaid märgistusvõimalusi ja seejärel õigeid märgistusseadmeid. Parimad modulaarsed märgistusseadmed suudavad teie sildi tüübi õigesti rakendada, kohaneda mahuti mõõtmetega ja sobitada ideaalselt teie tootmisliini.

Kosmeetikatoodete märgistuste tüübid

Kosmeetikatoodete pliiatsi ja pliiatsi pakendisildid

Alates silmapliiatsitest, kreemjatest lauvärvidest, kulmupintslitest ja huulevärvidest leiate meigikäigust pilku heites kiiresti pliiatsi- ja pliiatsi stiilis konteinerid.

Ilupakendi teatel on nõudlus kosmeetikapliiatsite ja -pliiatsite järele kasvanud ning kosmeetikatoodete pakenditootjad intensiivistavad oma meetmeid, et luua konkurentsivõimeline disain ja kaitsematerjalid, mis on võltsimisest ilmsed ja pakuvad tarbijatele huvi.

Kosmeetikatoodete pliiatsi ja pliiatsi pakendisildid

Kosmeetikatoodete pliiatsi- ja pliiatsikonteinerid vajavad erilist hoolt, kuna ruumi on vähe, kuid kogu nõutav teave peab sisaldama pakendeid, sealhulgas koostisosad, toote nimi, värviteave ja palju muud. Tavaliselt saab seda saavutada ümbritseva sildi ja lõpp-punkti sildiga.

Ümbrisev silt katab enamiku konteinerite suurima pinna ja võib katta toote kogu pikkuse. Etiketile võib lisada ka perforatsiooni, mis tagab tihendi, mis on nii hõlpsasti avatav kui ka võltsimisest nähtav. Kaubamärgiga ümbritsevad sildid võivad tõhusalt kuvada kogu FDA volitatud teavet toote kohta. Lisaks saavad sildid värvi või värvikoodi tähistamiseks pliiatsi või pliiatsikonteineri suletud otsa kinnitada täpid.

Kosmeetikatorude pakendimärgised

Losjoonid, kreemid, peitekreemid ja juuksetooted sobivad suurepäraselt väljastamiseks mõeldud torude sisemusse. Õige masin saab torutooted kiiresti ja täpselt märgistada kas kogu konteineri esiküljele ja tagaküljele.

Kosmeetikatorude ümber mähitavad sildid pakuvad lihtsat üheosalist pealekandmisprotsessi, mis võimaldab minimaalse liikumisega masinast kiiresti läbi rullida. Saate oma ümbritseva kujunduse skaleerida nii, et see töötaks teie toru kumeruse ja kitsenemisega.

Kosmeetikatorude pakendimärgised

Kuna enamik torusid on pooleldi esiküljel ja tagaküljel, kasutavad paljud tootjad tõhususe huvides kaheosalisi silte. Eesmine silt koosneb tavaliselt ettevõtte logost, toote nimest, sisust ja muust kohustuslikust teabest, samal ajal kui tagapaneelil on vöötkood, koostisosade loetelu ja kasutusjuhised.

Kogu keha varrukaga silt on intensiivsem kui muud sildistamisvõimalused, kuid see võimaldab teil kogu toru välimust ülevalt alla muuta. Kvaliteedi ja järjepidevuse tagamiseks vajavad varrukad paigutamisel ja pealekandmisel erilist hoolt.

Can & Jar kosmeetikatoodete sildid

Plekkpurke, alumiiniumpurke, klaasist kosmeetikapurke ja akrüülpurke kasutatakse kosmeetikatööstuses sageli vahade, näokreemide ja muude poolvedelate toodete hoidmiseks.

Purgid ja purgid omandavad sageli ebakorrapärase kuju, et kosmeetikatoodete pakendil huvi pakkuda, sealhulgas mõõtmetega väljalõiked ja kaldservad. Niisuguste kosmeetikakonteinerite sildistamine võib olla keeruline, kuid töö tegemiseks saab kalibreerida ülemise ja alumise sildimisseadme. Ülemise ja alumise sildi saab paigutada üheaegselt kaherullilise sildi ja korraliku sünkroonimise abil.

Can & Jar kosmeetikatoodete sildid

Juhtudel, kui purgi ülemine või alumine osa ei ole standardse sildi jaoks piisavalt suur, on abiks lõpp-punktide siltide kasutamine. Lõpppunkte kasutatakse sageli sümbolite, koodide, värvimudelite või väikeste trükiste jaoks.

Silindri kosmeetikapudeli sildid

Silindrilisi kosmeetikapudeleid kasutatakse paljude kosmeetikatoodete jaoks. Ilma õhupumbata pudelid, kreemipudelid ja juukselakid on näited silindritest, mida kosmeetikatööstuses sageli kasutatakse. Neid on ka erinevates suurustes ja need on hulgimüügituru kõige mitmekülgsemate pakendite hulgas.

Silindri kosmeetikapudeli sildid

Silindriliste kosmeetikapudelite märgistamiseks sobib ideaalselt ümbritsev pudeli märgistamise masin. Nendega on lihtne töötada ja konveieril sujuvalt liikuda, kui tooted pöörlevad mööda joont. Kui pudel on suurem, võib olla parem kasutada eesmisi ja tagumisi silte.

Kogu keha varrukaid saab kasutada ka väiksemate silindriliste mahutite tihendamiseks, kattes kogu pinna. Huuleläigetel ja muudel toodetel kasutatakse toote värvi näitamiseks sageli läbipaistvaid kehahülseid, kaitstes samal ajal sisu rikkumise eest.

Kosmeetikatoodete kompaktsed sildid

Vundamendi-, bronzeri- ja lauvärvipulbrite jaoks mõeldud kosmeetikakompaktid vajavad märgistamisel erilist hoolt. Parim viis selle saavutamiseks on ülemise ja alumise sildi abil, mis on paigaldatud rõhutundlikule masinale ja mis on loodud selleks, et kasutada õiget rõhku ilma konteinerit või selle sisu purustamata või hävitamata. Õnneks võimaldavad tänapäevased märgistusseadmed automatiseeritud tehnoloogial kaks silti ülevalt ja alt tsentreerida, ilma et need omavahel joonduksid.

Kosmeetikatoodete kompaktsed sildid

Märgistusseadmete tähtsus

Sõltumata sellest, kui kiiresti suudate oma kosmeetikatoodet villida, purki panna või täita, võib kogutoodangut piirata märgistuse ja turule toomise kiirus. Üks suur väljakutse, mida paljud kosmeetikatoodete pakenditootjad kogevad, on etikettide trükkimine ja pealekandmine, kuid on mitmeid häid sildilahendusi ja sildimasinate võimalusi.

Sildimisseadmete hinnad on erinevad, mis tundub piiratud eelarvega tegutsevatele tootjatele, ettevõtete omanikele ja operatsioonijuhtidele ülekaalukas. Tõhusad märgistusseadmed võivad aga tootlikkust dramaatiliselt tõsta ja tasuvad ennast täitmise viivitamatu suurendamise abil.

Tõhusus

Tavaliselt alustavad enamik kosmeetikatootjaid ilma tohutute algkapitaliinvesteeringuteta, nii et tootmise alustamiseks sildistavad nad oma tootekonteinerid käsitsi. Ühe poolautomaatse, lauaplaadi või mooduliga sildimisseadme lisamine võib aga suurendada tootlikkust peaaegu 500%, võimaldades tunnis märgistada kuni 150 anumat.

Täisautomaatsed sisemärgistusseadmed on füüsiliselt suuremad ja veidi kallimad kui poolautomaatsed võimalused, kuid nad suudavad märgistada kuni 500 konteinerit tunnis. See tõhususe kasv võimaldab rohkem tooteid märgistada sama täpselt, kuid kiiremini.

Ükskõik, kas pakendate losjooni, huulepulka, aluskreemi või tihendeid, õigustavad õiged märgistusseadmed selle maksumust kiiresti.

Kvaliteet

Poolautomaatse või täisautomaatse etikettmasina kasutamine annab kosmeetikaettevõtete omanikele ja pakenditootjatele võimaluse iga kord täpselt disainitud silt täpselt asetada - ja me kõik teame, et ülisuure kujunduse ja täpse pealekandmisega silt on ülioluline turundusvahend.

Sildimasinad on käsitsi käsitsi sildistamisega võrreldes kiiremad, järjepidevamad ja pidevalt täpsed. Parim sildimisseade sisaldab stabilisaatoreid, mis tagavad etiketi paigutamise ühtlaselt ja samale kohale järjest ja ilma vertikaalselt või horisontaalselt liikumata.

Maksumus vs. Väärtus

Kuigi uute märgistamisseadmete ostmise või rentimise esialgsed kulud võivad tunduda hirmutavad, on oluline hinnata kõiki teie tegevust mõjutavaid tootmiskulusid.

Näiteks on märgistamisseadmete ühekordne ostmine oluliselt väiksem kui täistööajaga töötaja palkamine toodete etikettide kleepimiseks. Kui teil on juba töötajaid käsitsi kleepitavaid silte, vabastab märgistamisprotsessi automatiseerimine nende jaoks kiiremaid ja täpsemaid ülesandeid.

Teine oluline osa kuluvõrrandist on liinilt väljuvate raisatud ja defektsete toodete vähendamine. Märgistusseadmed on järjepidevad ja usaldusväärsed, nii et inimlikud eksimused välistatakse ja vähem silte on valesti paigutatud, mis säästab raha. Tõhususe ja kulude kokkuhoiu ning seadme tegeliku sularahahinna mõistmisel on midagi. Lõppkokkuvõttes on seadme väärtus mitmel olulisel viisil suurem kui maksumus.

Teie seadistuse hindamine

Enne soovitud etikettide paigaldamise masina tüübi valimist teadke oma tootmise eesmärke, hinnake oma praegust seadistust ja määrake õige masina suurus. See aitab teil valida sildi, mis vastab teie vajadustele, sobib sujuvalt teie praegusesse töösse ja muudab teie protsessi tõhusamaks.

Tootmisjooks

Oma vajaduste õigeks hindamiseks määrake selgelt kindlaks oma märgistus ja tootmiseesmärgid.

Alustuseks otsustage kogus ja kiirus, mille abil soovite oma kosmeetikat konveieril liikuda. Etikettide paigaldamise seadmed on erinevates kiirusevahemikes, nii et valige selline, mis tagab teie liinil püsimise tempo.

Samuti peate arvestama võimalike seisakutega, mis võivad tekkida märgistamisrakenduste muutmisel (nt käsitsi sildistamisel poolautomaatse masina poole liikumine).

Kõigil teie valitud sildimasinatel on plussid ja miinused, nii et otsige sildistajat, mida saate hõlpsalt seadistada, kasutada ja hooldada.

Kosmos ja varustus

Kui olete silmas pidanud selgeid eesmärke toote koguse kohta, mille oma liinil läbi lükkate, ja millise kiirusega, otsige seadmeid, mis jõuavad teie ruumile ja on töötajatele hõlpsasti ligipääsetavad. Muud kaalutlused hõlmavad olemasolevat seadmete ühilduvust ja üldist pakendiliini kujundust.

Teie tootmisliin sisaldab mitmesuguseid masinaid, nagu näiteks filtrid, paakid ja etiketid. Tõhususe huvides on probleemide vältimiseks kõige parem osta sildimasin, mis ühildub seadmetega, mis teil juba olemas on. See on ka võimalus teil otsustada, kas soovite, et teie märgistusseade töötaks kooskõlas teie praeguse masinaga või eelistaksite iseseisvat etiketti.

Peaksite valima sildi, mida saab tootmisliiniga aja jooksul laiendada ja parandada.

Konteinerite ja siltide kaalutlused

Alates pudelitest kuni keeratavate purkideni ja tõukurpurgideni on palju konteinerite valikuid. Saate valida mitmesugustest rikkumiskindlatest ja lastekindlatest pakenditest, mis vastavad pakendamise, pitseerimise ja märgistamise juhistele ja eeskirjadele.

Sõltumata teie ettevõtte mahutitüübist on mõõtude määramisel aeg otsustada sildi suuruse, stiili ja paigutuse üle. Kõige populaarsemad tüübid on eesmised ja tagumised sildid, ümbritsevad sildid ja kokkutõmbuvate varrukatega sildid.

Kui teate, et teie pudel on ebatavalise kujuga, peate leidma sildimasina, mis saaks nende unikaalsete mõõtmetega korralikult kinnitada. Märgistusmasinaid on erinevates suurustes ja tüüpides, kuid need ei pruugi tingimata olla kõikidele siltide rakendustele universaalsed.

Kvaliteetsed konteinerid ja sildid

Terava ja professionaalse välimuse saamiseks on kvaliteetsete materjalide valimine hädavajalik. Ehkki õige märgistaja saab teie toodete sildistamisel suurepäraselt hakkama, võivad kasutatavad mahutid olla lisatasu eest, kuid võivad põhjustada probleeme, mis muudavad teie toote halvaks.

Pole tähtis, mida valite, veenduge, et mahutid oleksid järjepidevad. Suuruse ja kuju ebatäpsused ja vastuolud võivad põhjustada etikettide masina valesti lugemise sinna, kuhu tuleb sildid panna. Kontrollige oma konteinereid regulaarselt halva kvaliteedi nähtude suhtes, et saaksite neid enne täitmist ja valesti märgistamist käsitleda.

Siltide kvaliteet on veel üks tegur, mis määrab teie üldised tulemused. Siltidel on palju erinevaid materjale ja nende mahutitele kandmisel võib kasutada erinevaid liime või liime. Halva kvaliteediga sildid on vastuvõtlikud rebimisele, mullitamisele, määrdumisele ja muudele etikettide talitlushäiretele. Valige tuntud ja usaldusväärne etiketibränd ning mõelge järele, kas eelistate paberit või sünteetilist toodet.

Järeldus

Professionaalsete märgistusseadmetega tootmise suurendamise suunas, olgu selleks siis pliiatsiga silmalainerid, kreemjad lauvärvid, huulepulk, kreemid, kreemid, peitekreemid, juuksetooted jms, pidage meeles kõiki vajalikke otsuseid.

  • Hinnake oma praegust tootmisliini. Määrake nii märgistamist vajavate mahutite arv kui ka ruumi- ja kujunduspiirangud.
  • Kui olete mõned tootmiseesmärgid seadnud ja teil on idee uue sildimisseadme integreerimise kohta, on aeg poodlema minna. Märgistusmasina ostmisel peate võrdlema erinevaid võimalusi, sealhulgas poolautomaatne, täisautomaatne, lauaplaadi, sisseehitatud või pöörleva. Samuti peate arvestama oma materjalidega (nt läikpaberi siltidega plastpumba pudel), et teie valitud sildimasin hästi töötaks.
  • Pidage meeles, et teie valitud märgistusseadmed vajavad töö jätkamiseks ka pidevat hooldust ja hooldust. Peaksite võtma ühendust hea mainega edasimüüjaga ja hankima teavet nende teeninduslepingute ja osade saadavuse kohta, et teil oleks uue masina töökorras hoidmiseks vajalikke ressursse.

Kosmeetikatoodete ja pakendite käsitsemisel algusest lõpuni on hädavajalik, et oleks olemas usaldusväärsed märgistusseadmed. Alates tarnijate valimisest kuni parimate pakendiseadmete ostmiseni on kõik tähtis, kui soovite pakkuda suurepärast toodet, mis teie publikule meeldib.

Automaatika, sealhulgas sildiprinterite ja siltide aplikaatorite tõhus kasutamine pakub märkimisväärset tootlikkuse ja väljundi parendamist. Õige sildimasina leidmine on aga võti. Enne ostu sooritamist hinnake kindlasti kõigi võimalike märgistusseadmete kvaliteeti, kiirust ja töökindlust.