Kiire täielikult automaatne kokkutõmbumisvastase varruka sildistamise masin

Kiire kokkutõmbuvate varrukatega siltide masin on mõeldud suurte mahtude tootmiseks, et tarnida ja kokkutõmmata ühtlane hülssi etikettide ja võltsimisest nähtavate ribade voog mitmesugustel tühjadel või täidetud ümmargustel, ruudukujulistel, ristkülikukujulistel, ovaalsetel plastikust, klaasist ja metallist mahutitel, mida kasutatakse laialdaselt jookide, toiduainete, farmaatsia-, isikuhooldus-, majapidamis-, keemia- ja muude tööstustoodete jaoks, et rahuldada teie töövoo nõudlust. Iga kokkutõmbuvate varrukatega masin koosneb kahanevate etikettide masinast, auru kokkutõmbumistunnelist, aurugeneraatorist ja konveierist.

Tehnilised kirjeldused

Mudeli nrSLM-350SLM-450SLM-600
Kiiruse vahemik350BPM450BPM600BPM
Konteineri kujuKontuuridega ümmargused, ruudukujulised, ristkülikukujulised ja ovaalsed anumad
Konteineri tüüpKlaas, plast ja metall
Varrukasildi materjalPVC, PET, OPS ja OPP
Materiaalne paksus0,03-0,13 mm
Konteinerite dimeetrid28–125 mm
Konteineri kõrgus50-305mm
Varrukate lamedad25-200mm
Varruka lõigatud pikkus38-305mm
Südamiku suurus5 "- 10" reguleeritav
Rulli täielik läbimõõt500mm
Elektrivarustus220V 50 / 60Hz 1 / 3PH; 380V 50 / 60Hz 3PH
Masina mõõde2,1 × 1,1x2M2,1 × 1,2x2M2,5 × 1,2 × 2,2M

See suure kiirusega kokkutõmbuvate varrukatega sildimasin on konstrueeritud 304 klassi roostevabast terasest, et tagada tugevus ja vähendada vibratsiooni, pakkudes samal ajal vaikset tööd. See on loodud servoajamiga, PLC-juhitavate sildilülitusrullide, vahetatavate lõikurite ja sildilaskeratastega, et tagada täpne ja ühtlane kokkutõmbumine varrukasildid, uuenduslik standardne kahekordse kerimissüsteem võimaldab kasutajatel pidevalt töötada vaid lühikese ühenduspeatusega, et tootmine oleks maksimaalne ja seiskamisaeg maksimaalne, kiire vahetussõrme süsteem minimeerib seisakuid ühelt tootelt teisele, mitme teraga pöördlõikemehhanism tagab ülimalt sujuva, ühtlase kile lõikamine võimaldab selle ainulaadse modulaarse disainiga terade hõlpsat vahetamist või teiste lõikekarpide kiiret ja tööriistavaba vahetamist siltide vormingu või mahuti suuruse muutmisel. Kasutajatel on võimalus osta ka erineva suuruse ja kujuga konteinerite jaoks täiendavaid tihendeid. Toote jooksud on programmeeritud kasutajasõbraliku puutetundliku ekraaniga juhtpaneeli HMI abil.

Põhijooned

1. Pöörake kiiruse juhtimine ümber.

2. Pudeli sisestamine, pudeli automaatne lahtihaakimine, pudeli surumine, kuumtihendamine-sae lõikamine, PE vajutamine, kokkutõmbumine, jahutamine.

3. See masin rakendab õhu segamise mehhanismi pudeli surumisel ja kuuma tihendamise ja jahutamise korral. See kasutab lame siidist impulsstihendit, saehamba noa lõiked, ainulaadne kuumuskindel jahedas lõikemehhanism on taganud pakendamise aglutinatsiooni, usaldusväärse ja kunstilise.

4. Pudeli automaatne lahtihaakimise seade muudab pudeli vahetamise kiiremaks ja mugavamaks.

5. Filmi mehhanismi edastamine ja pinge kohanduvad vabatahtlikult.

6. PLC programmeeritav protseduuri juhtimissüsteem.
7. Kahekordsed õhupuhurid tagavad PAD-temperatuuri regulaatoriga kokkutõmmatava pliidi temperatuuri tasakaalu, mis ilmselt säästab energiat.

8. See rakendab tiivakujulist roostevabast terasest küttesüsteemi, mis on vastupidav pikaajaliseks kasutamiseks.

9. Kuumakindlat Boliivia hõõgniidi spetsiaalset fluori draakonitranspordivõrgu vööd kasutatakse kokkutõmbuvas osas, et tagada transpordi püsivus ja tugev tugevdada kulumiskindlust.

10. See masin rakendab pöördkiiruse reguleerimise võrgu rihma edastamise mehhanismi.

11. Konveieri kõrgus peab vastama kliendi soovile.

12. Pudeli sisenemise suunda saab reguleerida vastavalt kliendi soovile

13, vastavalt kliendi soovile, saab plastist vöö asemel teha kokkutõmbumistunneli sees oleva roostevabast terasest vöö