Täisautomaatne plastist klaasist pudelipurgi külmliimi sildistamise masin

Sissejuhatus:

Automaatse külmliimiga märgistamismasina saab klaaspudelisse panna purgiõlle veini märgistamise aplikaatoriga, millel on pastaga alumiiniumpurk.

Masin on valmistatud roostevabast terasest SUS304 ja kõrgekvaliteedilisest alumiiniumisulamist.

Märgistamise kiiruse ja täpsuse tagamiseks kasutatakse märgistuspea jaoks imporditud sammmootorit või servomootorit.

Fotoelektri- ja juhtimissüsteem rakendab Saksamaa, Jaapani või Taiwani täiustatud komponente.

Kasutage PLC inimese ja masina liidese juhtimissüsteemi, mida on lihtne mõista.

Täisautomaatne plastist klaasist pudelipurgi külmliimi sildistamise masin

Tehniline parameeter:

SiltKülmliimiga etikett / paberisilt
Maksimaalne maht40-100 BPM
Pudeli läbimõõt20mm ~ φ120mm
Pudeli kõrgus20mm ~ 250mm
Sildi pikkus10mm ~ 300mm
Sildi laius10mm ~ 150mm
Pudelite kõrgus± 1mm
pudelite kuju50mm ~ 280mm
pudelite kujuRuut, ümmargune, ovaalne, lame pudel
Kontraktsioonahju võimsus1,1 kW
Rakenduskleepuv etiketimasin

Põhijooned

1) lai kasutusala, võib rahuldada kõigi ümmarguste pudelite või poolringide märgistamise vajadusi, pudeli vahel vahetamine on lihtne, hõlpsasti reguleeritav

2) Sildi täpsus on hea, lindi ümbersõit võtab vastu parandusmehhanismi, lint ei kaldu kõrvale, märgistuskoha x / y / z ja kalde kolm suunda on reguleeritavad kaheksa vabadusastmega ja reguleerimisel puudub surnud nurk.

3) Sildi kvaliteet on suurepärane, võtke vastu elastne presskatte vöö, silt on tasane, kortsuseta, parandage pakendamise kvaliteeti.

4) rakendus on paindlik, pudeli seisva tüüpi märgistamise masin on varustatud automaatse pudeli eraldamise funktsiooniga, seda saab toota ühes masinas ja seda saab ühendada ka tootmisliiniga.

5) intelligentne juhtimine, automaatne fotoelektriline jälgimine, mittesildistamine, mittestandardne automaatne korrigeerimine ja siltide automaatne tuvastamine, lekete vältimine ja etikettide raiskamine.

6) kõrge stabiilsus, tugivarustus töötab 7 × 24 tundi, Mitsubishi PLC, SIEMENS Touch, KEYENCE pudeliandur, Leuze ülitäpne etikettandur.

7) Reguleerimine on lihtne, märgistamiskiirus, edastamiskiirus ja pudeli eraldamise kiirus võimaldavad astmeteta kiiruse reguleerimist ja reguleerimine toimub vastavalt nõudele.

8) Tugev ja vastupidav, võtke vastu kolme riba reguleerimismehhanism, kasutage täielikult kolmnurga stabiilsust, kogu masin on kindel ja vastupidav. See on valmistatud roostevabast terasest ss304, mis vastab GMP tootmise nõuetele.