Kriimukaardipaberi automaatne ülemise sildistamise masin

Sissejuhatus:

1. See tooteseeria ei sobi mitte ainult farmaatsia-, pestitsiidi-, toidu- ja keemiatööstuse kotikottide kaardipaberi jaoks.

2. See võib automaatselt lõpetada pudeli rühmitamise, märgilindi saatmise, siltide sünkroonse eraldamise, partiinumbri sildistamise ja automaatse printimise jne.

3. Mehaanikatehnoloogiaga võtab see kasutusele suure pöördemomendi mootori ja imporditud fotoelektrilise juhtimise ja PLC programmi juhtimissüsteemi, tagades seeläbi täpse märgistuse, stabiilse, usaldusväärse ja kõrge efektiivsuse.

Funktsioonid:

Mikroarvuti märgistussüsteemiga kiire ja stabiilne, sobib pikaajaliseks tööks süsteemi kontrollifunktsiooniga: sildid puuduvad või on katki, välja jäävad, e-seiskamine, ebanormaalne sageduse teisendamine, kirjutusmasinalindi puudumine, see suudab tuvastada kõik ja peatab seejärel auto.

I / O enesekontrolli funktsioon võib kuvada kõiki süsteemi fotoelektrilisi signaale ja mootoreid, lühendada remondiaega, vähendada hoolduskulusid.

Sammude võrra väiksema kiiruse reguleerimise korral muutub märgistamiskiirus automaatselt vastavalt edastamiskiirusele, pole vaja märgistussensorit liigutada.

Valmistatud SUS304 ja vilistlaste sulamist, mis vastab täielikult GMP nõuetele.

NimiKriimukaardipaberi automaatne ülemise sildistamise masin
KontrollsüsteemPLC + puutetundlik ekraan
Sildi kõrgusMax 130mm
Sildirulli suurusSiseläbimõõtφ76 mm, Välisläbimõõt Max350mm
Täpsus± 1mm
Mahutavus30–120 tk / min
PingeVahelduvvool 220V, 50 / 60Hz.
Võimsus1,5 kW
GW80 kg.
MõõtmedL1450 mm × W850 mm × H1650 mm
ObjektidTasase või kergelt kaarja pinnaga esemed
FunktsioonMärgistusmasin on valmistatud SS 304-st ja kõrgekvaliteetsest sulamist, võtab kasutusele puutetundliku ekraaniga mikroarvuti. Selle sildimasina saab paigaldada igale tooteliinile või seda saab kasutada eraldi ning see võib muuta märgistamismeetodeid vastavalt tegelikele vajadustele.
See masin saab kleepida silte igale tasase pinnaga esemele. Nt kotid, karbid, kaardid, pudelid, riided jne.

1. Mis tüüpi sildimasin teil on?

Hea klient, meil on ümmarguste konteinerite ja tasase pinna jaoks automaatne ja poolautomaatne märgistamismasin. Mõni mudel ühele sildile ja teine kahele või isegi enamale. Ja me saame masina kujundada vastavalt teie konkreetsele märgistamise olukorrale.
Seega lubas pls vabalt meile oma märgistamisnõuded saata, pakume teile vastavat märgistuslahendust.

2. Kas saaksime kuupäeva ja partii nr printimiseks lisada kodeerimismasina?

Jah, võite tähtede ja numbri printimiseks lisada kodeerimismasina.
See on kuum tempel ja suudab printida kõige rohkem kolme rida.

3. Millist teavet peaksime sobiva mudeli kontrollimiseks esitama?

Pls saatke meile oma konteineri ja sildi pilt, samuti konteineri ja sildi suurus.
Pls ütle meile ka, millist silti kasutate, kui võimalik. (Näiteks võib isekleepuv, kas liim, kuum liim jne, olenemata sellest, kas silt on rullides või tükkidena.)
Seejärel laseme teil kontrollida sobivat mudelit.