Kvaliteetne automaatne venitushülsi sildistamise masin

See venitushülsiga märgistamismasin võtab vastu LCD puutetundliku ekraani, mis kontrollib kogu protsessi: pudeli kandmine, pudeli eraldamine, materjali kandmine, puhastamine, siltide lõikamine, siltide varrukas ja kokkutõmbumine. Operatsioon on väga mugav. Efektiivsuse suurendamiseks ja tuginedes mehaanilisele struktuurile, vooluahela kujundusele, intelligentsele juhtimisele, kasutage elektriseadmete juhtimissüsteemi, mis on oluline jookide varrukaseadme sildistamiseks, oleme välja töötanud täiustatud elektriseadme.

materjali söötmise puhver on mõeldud etiketi juhtimiseks, etiketi söötmisprotsessi puhverdamiseks ning kõvera sildi ja sildi obstruktsiooni vältimiseks. Etiketi lõikamiskohta kontrollitakse fotoelektri ja inimese masina abil, et kontrollida etiketi lõikekohta ja võimaldada lõikamist täpsemalt. Et tasakaalustada inertsjõude etiketi valamise täpsemaks ja stabiilsemaks etiketi söötmisprotsessis, võtke kasutusele sildi etteandeseadme automaatne pingutusseade, et vältida ebakindlat, väikest kiirust ja etiketi takistusi kuuma kokkutõmbuva etiketi söötmisprotsessis varrukas ja muutke protsess sujuvaks ja söötesildiks kiiresti, meie firma uus välja töötatud kahekordse ajamiga seade, see KML-350. Selle venitava varruka märgistamise masin võib jõuda 350 pudelini minutis, kiiremini kui tavaline masin.

Kvaliteetne automaatne venitushülsi sildistamise masin

Tehniline parameeter

Mahutavus20000BPH (sildi kõrgus ≤100 mm)
20000BPH (sildi pikkus ≤100 mm)
18000BPH (sildi kõrgus ≤250 mm)
18000BPH (sildi pikkus ≤100 mm)
Sissepääsu protsent≥99,9%
Kogu tootlikkuse efektiivsus≥95%
24 tunni järgi
Rakendatav pudeli läbimõõtÆ28mm ~ Æ 125mm
Kohaldatav sildi pikkus30mm ~ 250mm
Rakendatav sildi paksus0,027 mm ~ 0,13 mm
SildimaterjalPVC 、 PET 、 OPS
Pabertoru siseläbimõõt≥4 "(101,6mm)
Pabertoru välisläbimõõt≤500mm
PingeAC380V , 50 / 60HZ , 3-faasiline
Siltidega varruka masina sisendvõimsus6KW
Kahaneva tunneli sisendvõimsus1,5 kW
Auruallika rõhk1–8 kg / cm2
Auru tarbimine< 50 kg / tunnis
Väline mõõdeVarrukasiltide peamine masin: L2100 * W1100 * H2000
Kahanev tunnel : L2300mm * W500mm * H1500mm
Kogumass1000 kg

Tehnilised omadused ja rakendus:

1. See venitushülsiga märgistamise masin võtab vastu sünkroniseeritud jõuülekande ja ajab käigukasti ühe rihmaga. Ülekandevöö vahetamine viiakse kiiresti lõpule. Võrreldes traditsioonilise mitmekihilise tüübiga, mille muutmine ja hooldamine vajab kauem kui kuus tundi, on selle hooldamine lihtne ja hooldamine lihtne, nii et see ei mõjuta tootmist.

2. Lõikepea originaalmuundur on lõikepea sees ja kui lõikurpea maha võtate, pole sünkroonrihma vaja parandada. Sellel on ka ainulaadne kerge puutetundlik inimese ja masina ekraan, mis tähendab, et auto otsida saab algselt, samuti on ohutus ja mugavus, mis on teistest kongenergiatoodetest ees. Lõikuri uus disain võtab kasutusele suure kiirusega, stabiilse ja täpse liikumisega sammumootori, lõikekoha ja täiusliku kokkutõmbumise. Ühildub sildi sünkroonse asukohastruktuuriga, lõikekoha viga on 1 mm.

3. Võtab vastu pöördpotentsiomeetri, mis võimaldab sildi söötmist stabiilselt ja sujuvalt ning väldib sildi servo edastamisel sildi edastamisel veatähise pikkust, sildiplokki ja muid probleeme.

4. Kruvitihni pidurdav seade kontrollib tõrgetoiminguid tõhusalt ja tagab keskosa samba ohutuse.

5. Vastu võetud mehaanilise jõuülekandega, et juhtida positsioneerimisrihma mõlemal küljel. Kogu pudeli kandeseadme vahetamise ajal kontrollitakse allapoole ja üles laiust ühe käega rattaga, mille eesmärk on sünkroonselt ja kiiresti reguleerida.

6. Võta mootor üles ja alla, mis võimaldab töötamist mugavamalt.

7. Uus kuuma õhu kahanev tunnel: see võtab vastu kõrgsurve puhuri masina. Spetsiaalne sooja õhu ringi tunnel säästab rohkem energiat ja muudab kokkutõmbumispudeli kaunimaks. Võrreldes traditsioonilise kahaneva tunneliga saab selline tunnel kõvera pudeli jaoks paremini teha (valikuline).

Eelised

1. Ettevõtte varrukasildimisseade sobib igasuguste puuviljamahla, teejookide, piimatoodete, puhta vee, vürtside, õlle, spordijookide ning muu toidu- ja joogitööstuse pudelite jaoks, lisaks sellele on väga täpne positsioon ja kokkutõmbumine silmapaistev pudel täiuslik pudel.

2. Mehaanilise struktuuri kõrge stabiilsus, kogu masin, mis on valmistatud roostevabast terasest ja alumiiniumisulamist raami, kaitseb jäika raami, tahke rooste.

3. Kvaliteetne positsioneerimistäpsus, kogu mehaanilise jõuülekande disain, sunnitud varrukasiltide kasutamine.

4. Kulumaterjalide madalad hoolduskulud, selle masina tera viskamise madal hind, lihtne asendada, kulukoormus on madal.

5. Usaldusväärne teenindus, lennukil on mitmesuguseid varuosi ladu, mis on valmis pakkuma, samuti pakuvad tehnilist tuge kogenud insenerid.

6. Sile välimus, tugeva, kergema ja paindlikuma kasutamise üldine raamistik.

7. Uus tööstusharu juhtiv disain, kvaliteet on kindlam ja tipptasemel, mitte mingil juhul ei suuda olemasolevaid kodumaiseid tooteid võrrelda.

8. Masin on lihtsad ja elegantsed konstruktsioonikomponendid, tagab madala rikete määra, lihtsa hoolduse.

9. Põhiline turvakarbi täielik valik, läbimõeldud disain.

10. sünkroonsed pudelid, kohaletoimetamise ja stabiilsed;

11. Reguleeritav lõikur, lõikamismanööver, tööriista eluiga kahekordistunud.

12. inimese ja masina liides, mis töötab inimlikumalt;