Kiire täisautomaatne PVC-varruka kahanemisplikaatori märgistamise masin

Automaatne varrukasildimisseade võtab kasutusele tahtliku kõrgtehnoloogia - katke pudeli ringi silt. Kuumalt kahanev, et kinnitada pudelikorpuse kujundatud asend. Selle masina struktuur on kompaktne ja sobib erineva suuna ja kõrgusega tootmisliinile.

Masinaosa võtab vastu modulariseerimise kombineeritud kujunduse ja muudab masina usaldusväärseks. Kõrguse reguleerimine võtab vastu mootori kõikumisi. Materjali on mugav välja vahetada. Spetsiaalne lõikuripea disain muudab etiketi rullimise täpsemaks ja usaldusväärsemaks.

Seda kasutatakse laialdaselt mineraalveepudelis, puhta veepudelis, karastusjoogipudelis, ravimipudelis, toidupudelis ja muudes anumates. Tootmisvõimsuse vahemik on 2000-40000BPH.

Kiire täisautomaatne PVC-varruka kahanemisplikaatori märgistamise masin

Sissejuhatus

Alates asutamisest on pikaajalise mehaanilise projekteerimise ja tootmise akumuleerumise kogemuste põhjal vastavalt klientide erinevatele vajadustele välja töötanud VK-150B, VK-250B, VK-350B, VK-450B, VK-600B (ühekordsed peakettemuhviga masin), selle kiirus on 150 kuni 200 pudelit minutis, 250 kuni 300 pudelit, 350 kuni 400 pudelit, 450 kuni 500 pudelit, 600 kuni 700 pudelit. Kahe peaga sildiga varrukaseadmeid toodetakse täiustamistehnoloogia põhjal, mis võimaldab tootmise kiirusel jõuda 40000 pudelini tunnis. Vastavalt klientide vajadustele absorbeerime välismaist kõrgtehnoloogiat, et arendada kuumsulatusega märgistusseadmeid, automaatseid PE-kilematerjali pakendamismasinaid ja kartongpakendimasinaid. Pakkemasinate nõuete jaoks, alates mehaanilise struktuuri suunast, vooluahela kujundusest, intelligentsest juhtimisest, tootlikkuse suurendamisest nende paremaks muutmiseks, käivitage kliid-uued automaatsed pakkimismasinad, et oma toodet reklaamida ideaalsemale marsruudile, olla arenenud pakkimismasinad.

See pvc-varruka kahaneva aplikaatori märgistamise masin kannab pudelit, eraldi pudelit, varrukasilti ja kokkutõmbumissilti koos, mis on kiire, täpse asendi, vähem töötaja ja täiusliku pakkimisega. Meie masinat saab rakendada jookide, maitseainete, kosmeetikatoodete jne pakkimiseks.

Kiire täisautomaatne PVC-varruka kahanemisplikaatori märgistamise masin

Tehniline parameeter:

Tootmisvõimsus≥250 pudelit minutis (sildi pikkus ≤100 mm)
Sissepääsu protsent≥99,9%
Kogu tootlikkuse efektiivsus≥95% (vastavalt 24 tunnile)
Rakendatav pudeli läbimõõtBe28mm ~ Æ 125mm , saab kujundada spetsiaalse suuruse
Rakendatav pudeli pikkus30 mm -280 mm , saab kujundada spetsiaalse pikkuse
Kohaldatav etiketi materjalPVC 、 PET 、 OPS
Kohaldatav sildi pikkus30mm ~ 250mm
Rakendatav sildi paksus0,027 mm ~ 0,13 mm
Kohaldatav etiketi materjalPVC 、 PET 、 OPS
Läbipaistev sildi pikkus≥5mm
Pabertoru siseläbimõõt≥4 ”(101,6mm)
Pabertoru välisläbimõõt≤500mm
PingeAC380V , 50 / 60HZ , 3 faasi
Siltidega varruka masina sisendvõimsus3 kW
Väline mõõdeSiltidega varrukaseade : L2100mm * W850mm0 * H2000mm
Kogumass700kg

Kiire täisautomaatne PVC-varruka kahanemisplikaatori märgistamise masin

Tehnilised omadused ja rakendus:

1. Juhtüksus:

Sünkroniseeritud jõuülekanne ja ajam reduktoriga ühe rihmaga. Ülekandevöö vahetamine viiakse kiiresti lõpule. Võrreldes traditsioonilise mitmekihilise tüübiga, mille muutmine ja hooldamine vajab kauem kui kuus tundi, on selle hooldamine lihtne ja hooldamine lihtne, nii et see ei mõjuta tootmist.

2. Lõikuri pea seade:

Lõikuri uus disain võtab kasutusele suure kiirusega, stabiilse ja täpse liikumisega sammumootori, lõikekoha ja täiusliku kokkutõmbumise. Ühildub sildi sünkroonse asukohastruktuuriga, lõikekoha viga on 1 mm.

Kiire täisautomaatne PVC-varruka kahanemisplikaatori märgistamise masin

3. Siltide söötmisüksus:

Ühe materjaliga riiul mõistliku kõrgusega, et sildi paigaldamine oleks mugav. See võtab vastu pöörleva potentsiomeetri, mis võimaldab sildi söötmist stabiilselt ja sujuvalt ning väldib sildi servoservo edastamisel sildi vea pikkust, sildiplokki ja muid probleeme. See peatub automaatselt, annab häiretule ja kuvatakse ka puuteekraanil.

4. Puhastage seade:

Mootoriga kooskõlastamine kahekordse ümmarguse kaarega sünkroonvööga muudab plastikust südamik-kummrehvid sünkroonselt puhtaks ja tagab etiketi stabiilse valamise.

5. Pudelite kandesüsteem:

Vastuvõetud mehaanilise jõuülekandega, et juhtida positsioneerimisrihma mõlemal küljel. Kogu pudeli kandeseadme vahetamisel juhitakse allapoole ja ülespoole suunatud laiust kõiki ühe käsiratta abil, mille eesmärk on sünkroonselt ja kiiresti reguleerida.

6. Masina pea üles ja alla seade:

See võtab mootori üles ja alla, mis võimaldab töötamist mugavamalt.

7. Uus auruga kahanev tunnel:

Uues stiilis aurutõmbetunnel parandab tõhusust. Reguleerimine ja hooldus on mugav, kokkutõmbumine on korras. Aurutila kasutab eraldusstiili, mis muudab tunneli siledaks. Tila suu on jagatud neljaks osaks ja iga osa kõrgust, kohta ja auru kogust saab reguleerida, et kokkutõmbumisefekt oleks täiuslik. Madalrõhulises aurukotis kasutatakse õmblusteta terastoru disaini ja igas ühendustorus kasutatakse roostevaba terast pehme toru, nii et lahtivõtmine ja kinnitamine on väga mugav. Kogu masin on valmistatud roostevabast terasest, nii et see kaitseb soojust ja säästab energiaallikaid. Pealegi on see kooskõlas rahvusvahelise ohutusstandardiga. Allosas asuv roostevabast terasest lennuk võib kondenseerida vett ja drenaaži ning töökeskkonda ei saa see mõjutada. Karbi ees ja taga on kaks silmaakent. Kogu masina veekindel disain on valmistatud roostevabast terasest, mis muudab töö ja hooldamise mugavaks.

8. Uus kuuma õhu kahanev tunnel:

See võtab vastu kõrgsurvepuhuri masina. Spetsiaalne sooja õhu ringi tunnel säästab rohkem energiat ja muudab kokkutõmbumispudeli kaunimaks. Võrreldes traditsioonilise kahaneva tunneliga saab selline tunnel kõvera pudeli jaoks paremini hakkama.