Professionaalne tootja tööstusliku ümmarguse purgi sildistamise masin

Professionaalne tootja tööstuslik ümmarguste purkide märgistamise masin on mõeldud erineva suurusega ümmargustele pudelitele, näiteks ümmargustele purkidele, ümmargustele pudelitele, ümmargustele purkidele, mida saab kasutada kosmeetikatoodete, toiduainete, ravimite, igapäevaste kemikaalide ja nii edasi.

Põhijooned:

1. Erinevate klientide vajaduste rahuldamiseks võtke vastu Servo mootor või Saksamaa originaalne imporditud sildimootor.

2. Ühe masinaga töötamiseks saab tootmise efektiivsuse maksimeerimiseks kasutada pöördlauda pudelite sisse- ja väljavooluks.

3. Seadmete üldine materjal on rahvusvaheline standard SUS304 ja imporditud alumiiniumisulamist materjal, kahekihiline anodeerimine, kõrge korrosioonikindlusega, nii et see ei roosteta ega deformeeru kunagi.

4. Läbipaistva sildi panemisel pole mulli ja kleepuv silt ei volditu.

Peamised osad:

Elektrikapp, konveier, eraldi pudeliseade, rullsildiseade, harjasildiseade, 1 # sildimootor, juhtimissüsteem ja juhtimissüsteem.

Seadme funktsiooni kirjeldus:

Kontrollsüsteem: Kasutage SIEMENS kaubamärgi PLC juhtimissüsteemi, millel on kõrge stabiilne töö ja äärmiselt madal rikete määr;

Operatsioonisüsteem: 7-tolline puutetundlik inimene-masin, otse visuaalse liidese juhtimine, hiina ja inglise keeles kahesuguse keelega, rikas ka abifunktsiooni ja rikete kuvamise funktsiooniga;

Kontrollige süsteemi: Kasutage saksa LEUZE tšekisensorit, automaatsel kontrollsildijaamal, stabiilsel ja mugaval pole töötajale palju suuremaid nõudeid.

Saada siltide süsteem: Kasutage SIEMENSi suure võimsusega servojuhtimissüsteemi, mis on stabiilne suure kiirusega.

Äratuse funktsioon: Nagu abeli lekkimine, sildi purunemine või mõni muu rike masina töötamise ajal, häirivad kõik ja lõpetavad töötamise.

Masina materjal: Masin ja varuosad kasutavad kõik materjali S304 roostevabast terasest ja anodeeritud kõrgemat alumiiniumisulamist, millel on kõrge korrosioonikindlus ja mitte kunagi rooste.

Märgistamise viis: Toote pinnale sildi saatmiseks kasutage servo saatmise sildi süsteemi.

Kõik madalpingeahelad kasutavad Saksa kaubamärki Schneider.

Peamine parameeter:

SõidurežiimServomootor
Saagikus (tk / min)20-150 (saab reguleerida)
Töö suundVasak või parem
Konveieri kiirus≤40m / min
Märgistamise täpsus± 1,0 mm
Sildirulli siseläbimõõt76 mm
Sildirulli välisläbimõõt350 mm (max)
Sobiv sildi suurusStandard suurus: H: 15-130 mm L: 15-300 mm
(Muud suurust saab kohandada)
Sobiva suurusega pudelidSaab kohandatud
Printeriseade kasutab õhku5kg / cm²
Võimsus1000W
Kaal350
Konveieri kõrgus900 ± 50mm (kõrgust saab kohandada)
Masina suurus1800 (L) 800 (W) 1300 (H) mm
Pinge110V / 220V / 380V

Tööprotsess:

a. pudelid liiguvad eraldamiseks eraldi pudeliseadmesse, hoia pudelid teatud kaugusel ja liiguvad keskjoonel.

b. Kui andur kontrollib pudelit, saatke signaal PLC-le, PLC sai kõigepealt signaali käsitleva teabe ja seejärel väljundsignaali servomootori juhile, mida juhib ajamimootor saatmise sildi jaoks.

c. Pintsli sildiseade on pudelil ühel küljel kõigepealt sildi kohal, seejärel rull rullisildis seadmes ringi rullides, pintsli silt pudeli korpuses ümber, etiketi viimistlus.

Konveieri saab valmistada olenevalt pudeli suurusest, märgistamise kiirust saab reguleerida. Märgistusseadet saab ühendada ainult tootmisliini või tööga.