Automaatne kiire pudeli kokkutõmbumisvastase varruka sildistamise masin

Selle sildimasina üldine osa

Automaatne ümmargune pudeli märgistamise masin võtab kasutusele PLC programmeeritava kontrolleri, imporditud servomootori, servojuhi, sagedusmuunduri ja muunduri; pealegi võtab see pudelisiltide masin positsioneerimismooduli, et tagada valumärgise täpne, kiire ja stabiilne. Meie pudelimärgistusseadmel on mitte ainult etiketi valamise ülitäpne asukoht, vaid see peab vastu ka pudeli täiuslikule kujule pärast kokkutõmbumist.

Kiire pudeli kokkutõmbumisvarruka märgistamise masina kasutamine

Automaatne pudelimärgistusseade kehtib toidu- ja joogitööstuses nagu puuviljamahl, tee, jook, piimatooted, puhas vesi, maitseained, õlu ja spordijoogid jne. Igasugustest pudelitest; see pudelisiltide masin sobib erinevat tüüpi pudelite jaoks, näiteks: ümmargune pudel, ruudukujuline pudel, lame pudel, kumer pudel ja tassikujuline jms talub pärast kokkutõmbumist pudeli täiuslikku kuju.

Kiire pudeli kokkutõmbumisvarruka märgistamise masina rajatise iseloom

1. terve masina suur kogus roostevabast terasest ja kvaliteetne ulmiiniumisulam, mõistlik murd, kompaktne, mugav reguleerida;

2. Kokkutõmbumisfilmi helitugevuse riiul, sobib reguleeritava seadmega, mugav reguleerida vastavalt erinevale helitugevuse sildile 5 ~ 10paberi toru.

3. Lihtsalt paigaldamine, siis saab ruudukujulise ja ümmarguse pudeli jaoks mugav olla.

4. Pole vaja instrumenti, pöörlevat mehhanismi on mugav reguleerida, rakendada pudeli tüübi jaoks.

5. ainulaadne varruka märgistamise meetod, võtke vastu varruka märgistamise meetod, mitte ainult mugav, vaid ka mõistlik.

6. Spetsifikatsiooni reguleerimisalas olev unikaalse disainiga noaplaat võib vältida noa aluse muutmist, noa vahetamine on kiire ja mugav.

7. Võta vastu Jaapani impordiservosüsteem ja kõrge tundlikkusega fotoelektriline, etikettide lõikamise täpsus on väga suur.

8. Siltide asukoha süsteem võib edendada ja alandada etapi kohandamist vastavalt pudelitüübi konkreetsele nõudele.

9. Roostevabast terasest elektriseadmete juhtimisjuhtum, juhtimine võtab vastu Jaapani OMRON PLC.

10. Võta kasutusele arenenud inimese-arvuti liidese automaatjuhtimise tehnoloogia, võtmetähtsusega elektriline komponent võtab kõik vastu rahvusvaheliselt tuntud tööstusbrändile.

Kui olete meie toodete vastu huvitatud või soovite teada saada üksikasjalikumat tooteteavet, võtke meiega ühendust. Tere tulemast ka meie tehasesse!

Tootmisvõimsus Vastavalt klientide nõuetele
 Märgise spetsifikatsioon φ30 ~ 90mm
 Pudeli ja purgi läbimõõt ~ 28 ~ 90mm
 Sildi pikkus 30 ~ 250mm
 Sildi paksus ≥0,035mm
 Sildimaterjal PVC / PET / OPS
 Peamine masina võimsus 4KW (220V, 50Hz)
 Väline suurus 2100 × 900 × 2200mm
 Kaal 480kg